Kızlara soruyorum.Sınıfda bi erkek sürekli size bakarsa.Sizde ona bakar mısınız?

ben sınıfda bi kız var.Süerkli ona bakıyorum.Nedenini bilmiyorum ama gözümü alamıyorum.Oda arada bana bakıyo.arkadaş olarakmı bakıyodur acaba ?

Güncellemeler:
Nasıl anlatsam bilmiyorum.Çok hoş bi kız.Hemde aşırı.SÜrekli bakma isteği var bende.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• bence nden baktığını anlamak için bakıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bakarim..

Ama bu senden hoslandigim anlamina gelmez. Ne diye mal mal bakio bu, sorunlu mu ne? diye de dusunuyor olabilirim. Hani gidip konusmadigin surece bilemezsin. o da seni ayni derecede hos bulmuyorsa bu davranisindan cok fazla rahatsiz oluyor da olabilir. Nerden mi biliyorum? bende yasadim ayni durumu. iyy yani..

0|0
    0|0
  • Sürekli bakıyorsa elbette hoşlanmıştır. Erkekler arkadaş olarak gördükleri her kıza baksaydı ohooo...

0|0
    0|0
    • vallaha mı :) çok mutlu oldum şimdi

• öyle tabi, mutlu olabilirsin... göz göze geldiğinizde hafiften gülümsersen belki gelip konuşma cesaretini bulabilir :)

• bakmayacaksın ki çatlasın peşine düşsün.. baktığın an değerin gider.. ;)

1|0
    0|0
    • ama kaybederim diye korkuyorum

• Aynen katılıyorum size..Ama bende engel olamıyorum işte.. :/

• kesinlikle katılıyorum abnada olmuştu bakmayınca baya ters etki yaptı merak ettim niye bakmıyo falan diye ben bakmaya başladım dene :D

• bn bkıyorum oda bakıyo ama arkadaşız yanii :)

0|0
    0|0
  • senden hoslanıyor olabilir..

0|0
    0|0
    • ama sadece bakışlarıyla belli eder mi hoşlandığını ? emin olmak içn başka ne yapmalıyım ?

• ortak arkadaslarınız varsa hakkında bilgi edinmelisin öncelikle hayatında biri var mı yokmu diye

• bakışlarınla belli ediosan hoşlandığını filan oda senden hoşlanmıştır

0|0
    0|0
  • tenhada kıstırırım.

0|0
    0|0
  • aynen ben bakmıstım mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çocuk yakışıklıysa kaçırma derim:))

0|0
    0|0
  • Git sor bakalım, "Ben sınıfta gözümü sizden alamıyorum, niye baktığımıda inanın bende bilmiyorum, acaba sizden hoşlanıyor olabilirmiyim ? " dersin.

0|0
    0|0
    • siz li bizli olmasına gerek yok çocuğun :) devlet dairesindemiyiz

• Aynı sınıftalarsa birbirlerini tanıyorlardır değil mi. Ben çoğu zaman insanlarla resmi konuşurum, ordan alışkanlık :)

• ben bakarım onaq

0|0
    0|0
Yükleniyor...