Evlenilecek erkek, eğlenilecek erkek ayrımı yapar mısınız?

Kızlar bir adamla berabersiniz adam her zaman espirili, her zaman aktif her konuda sizin heyecanınızı tavan yaptırıyor, zaman nasıl geçiyor onunla anlamıyorsunuz, üstelik yakışıklı da, asi bir havası var.

Ama bu adamı dizginleyebilmeniz istediğiniz moda sokabilmeniz imkansız. Geleceğe dair pek planları olan bir tip değil, anlık yaşıyor..

Siz eşinizi seçerken bu adamla sadece gönül eğlendirip, sonrasında eli yüzü düzgün, nikah resminde yanınıza yakışacak, işine gücüne bakan, geleceği önemseyen bir adama mı kayarsınız, yoksa zoru seçip macerayamı atılırsınız...?

Hangisi tercihinizdir?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe evlenilecek erkeğim. Cuma, cumartesi, pazar eğlenilecek erkeğim. Neden olmasın.

3|1
    1|0
    • +1 süpermiş :))))

• diğer günler uyuyor. bir tek pazar haric. O gün ne evlenilecek ne de eglenilecek erkegim. Pazar günleri kendi özel zevkleriyle ilgilenen mümkünse yalnız başına vakit geciren, fotograf falan ceken uyuz erkegim

• ikisi bir arada olmaz birini seçmeliydin eksiledim

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir süreliğine bir ilişkim vardı çok eğlenceli cok aktif, cok sosyal biriydi. Birlikte vakit gecirmek cok keyifliydi, seviyordumda onu, ama artık kavgalar siddetlendi, saygı bitti, ve ayrıldım. İşsizdi, çalısmayı sevmiyordu, baba parası yiyordu ki bu benim nefret ettiğim bir özelliktir, tembel adama tahamül edemem. askerden kaçmak için 2 üniversite bitirdi. aile kavramı yoktu, gelecege dair hiç birşey düşünmüyordu.. vs vs.. 27-28 yasına gelmiş bu kadar bos bir insanla vakit gecirmek vakit kaybıydı benim için. Maalesef insanlar bazen ilk baslarda kendilerini tamamen tanıtamıyorlar Çünkü ben ciddi seyler arıyorum. Gerçekten sevmiştim onu ama eğer gelecek görebilseydim, peşini bırakmazdım. ,

0|1
    0|0
  • Ben o maceracı adamı seçiyorum :)

Bilmiyorum belki yaşım daha genç olduğu için böyle düşünüyor olabilirim ya da henüz evlenmek gibi bir niyetim olmadıgı için olabilir.ama anlattıgın tarz bir adam hoşuma giderdi ben eğlenmeyi seven bir insanım yanımdaki kişinin öyle olması beni etkilerdi gittiği yere kadar giderdim onunla

0|0
    0|0
    • bir ay sonra seni bıraktığında da buraya bir soru sorarsın. acaba sevgilim beni neden terketti. sevgilimden ayrıldığım için çok mutsuzum ne yapmamı önerirsiniz diye :)) :)

• gıttıgı yere kadar gıder durdugu yerde bıter heycanı severım ama bırınıde kendı moduma sokmak ıcın ugrasmam hayvan terbıyecısı gıbı hıssederım kendımı...

0|0
    0|0
  • ikisinden de olmalı... ne birincisi gibi ne ikincisi gibi...

ama birincinin biraz meyili varsa maceraya atılır onu seçerim. sonuçta benle orta yolu bulur :)))

nitekim de eşim öyleydi... ama ümitsiz vaka değildi :))) ben de onu seçmiştim... iyiki de seçmişim :)))

0|0
    0|0
    • Sezen her başlıkta eşimde eşim bu evililerin birlikteliklerini number one, eşlerini dünyanın en iyisi gösterme durumu beni öldürüyor. :)) Tamam kralsınız eşin en iyi biz hıyarın tekiyiz.. :D:D

• Al işte bide beceriksizliğimizi vurdun yüzümüze.:)) ilişki durumum hakkında da kesin yargılar falan.. Yok yok ben hakediyorum o lafı lütfen daha fazla ezmeyin biz bekarları.. Aslında kadrajı kaldırdığınızda yorumumda ki siz evlilere ne kadar özendiğimizi görürüsnüz. :)) Şaka bir tarafa Size nice nice mutlu seneler beraberlikler dilerim Sezen eşinle beraber...

• :))))) teşk. ama şu bir gerçek ona bunu çok fazla göstermem :))) şımarır falan neme lazım ;)

• evlenilicek erkek seni seven erkek.. eğlenilecek erkek senin sevdiğin erkekler :))

1|1
    0|0
  • Amac farkli bir kere. Ilk anlattigin adamin zaten evlenmek gbi bir derdi yoktur. Ikincisi ise evlenmesi gerektigi icin evlenir.Ben ikisiyle de evlenmem. Biri tatmin olmayacak, digeri gorev icabi evliligi yurutecektir.

0|0
    0|0
    • @pitirpitir soruda öğrenilmek istenen standart kalıba uygunmu sana uygundur, yoksa, asi bir ruh mu taşıyorsun..? Eşinizi seçerken yazdım evet orada ama, belki sende evliliğe sıcak bakan biri değilsindir... Bu arada farkettim ki senin hayalindeki erkeği betimleyememişim :))

• Kesinlikle betimleyememissin. Zaten cogu hemcinsim de bana katilip ne o ne de bu demis.Ben niye bu kadar dikkat cekiyorum ki?

• Ben benimle ciddi düşünmeyeceğini bile bile kimseye yanaşmam ona ne hissedersem hissediyim.Mutlaka kendimi ondan vazgeçirmeye çalışırım.Napıyım günübirlik ya da süresi belirli ilişkiyi.Evcilik oynayacak insan değilim ben...

0|0
    0|0
  • İkisi de kötü .. 2. çok sıkıcı olur . Diğeriyle yaşamak zor .

0|0
    0|0
  • evlilik cok ciddi bir durum. elimde olmayan dizginleyemediğim adamla evlenmem tbi ki. srkli aklımda süpheyle yasayamam. esmi secerken gvenebilecegm oturaklı birini şsterm hayatamam boyunca macera macera kosamam. ayrıca gelecege dair planları olmayan birinş evlilik yapması söz konusu bile olamaz olsa da mtsuz bi evlilik ve ardından gelen bosanma ile biter. sorumluluk sahbi olmalı evlenilecek erkek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlenilecek veya eglenilecek kız olayini icin önceki bir soruda görüsümü uzunca belirtmistim. Yasim genc olsa da belki de karakterimden dolayi bende böyle kavramlar yoktur. Olayi ciddiye alir ciddi düsünürüm, karsimdaki bayanin da benimle eglenmelik oldugunu görürsem bir güzel eglenir sonra kapiyi gösteririm, o kadar basit...

0|0
    0|0
  • Her ne kadar bu ayirimi erkeklerin yaptigini avaz avaz bagirsalar da kendileri de yapiyor.Genc,yakisikli ve kibar erkeklerle gezip eglenip,mevki sahibi,evli,arabali ve olgun erkeklerle de evleniyorlar.Gercekler bunlardan ibaret.

0|0
    0|0
  • son paragrafta hangi adama kayarsınız demişsin, ben de merak ettim şimdi kime kayacaklar diye :))

0|1
    0|0
  • Offff

Gerçekten acayip bir soru...Aşk bu insana neler yaptırır neler...

0|0
    0|0
  • her ikiside lazım hocam

0|0
    0|0
Yükleniyor...