Sevgiliyi sürekli erteleme vs .

6 Şubatta en son yanıma gelmişti sevgilim ondan sonra sınavları filan var onlara hazırlanıyor . 14 şubatta bile yanıma gelmedi . Sebebini sorduğumda kızsal bişey dedi geçti yemin bile etti kendi kendine . Her neyse asıl sorunum şu gelmek istemiyor gibi sanki . Telefonla konuşuyoruz sürekli hergün akşam 1 saat rahat konuşuyoruz . 2 gün önce demiştiki cuma günü yanına gelcem dedi . Tabi ben neden gelmiyosun yüzünü unuttum dedim ondan sonra oda cuma gelirim dedi . Şimdide diyorki yarın deneme sınavım var . Sınavıma az kaldı filan diyor erteliyor sürekli . Problem ?

Güncellemeler:
Konuştum demin arkadaşlar telefonda ben diyorum kesin sende bişey var başkasımı var filan gibi imada bulundum yok valla kesinlikle öyle birşey yok filan dedi . seni çok seviyorum ama hareketlerin beni soğuttu dedi . Hangi hareketler dedim dudaktan öpme vs vs . anlayın siz gerisini işte . Bundan dolayı yanına gelmek istemiyorum dedi .

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen git yanına.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş bu kız seni yedek kulübesinde bekletiyor bundan kesin emin ol ve kızla açık açık konuş.

0|0
    0|0
    • ne deyim birader bende şaşırdım gelmiyor etmiyor .

• deki senle hayati birşey konuşacam veya çok önemli de birde bende şuan bir kız senin kız arkadaşının sana yaptığını yapıyorum ordan biliyorum yani.

Yükleniyor...