Galatasaray schalke maçını yener mi?

arkadaşlar takım farkı yapmadan cevap verin lütfen gs-schalke maçını yenermi sizce?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yenecez diye düşünüyorum Fatih Terime güveniyorum

4|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• drogba sneıjder takıma tam adapte olursa sıstem olarak schalkeye gore cıkarsak ve abuk subuk hatalarda olmazsa fark bıle atarız

4|1
    1|2
  • Yeneriz be kardeş.İçin rahat olsun.Varya ilk maçtaki beraberlik belkide hayırlı oldu.Fatih Terim hatalarını görmüştür.İkinci maçta aynı hataları yapmaz,daha sağlam oynarız.Benim içim rahat umudum çok büyük.Eleyeceğiz inşallah Schalkeyi

4|1
    1|2
  • hamit topları ezmeyip direkden dönen topu gol atsaydı bu iş arenada bitmişti.

son sözümüzü söylemedik F.T mode on :)

4|3
    1|2
  • schalke baskı yapıcak ama işe yaramaz kulubede İmparator var o nun bir bakışı yeter

4|1
    1|2
  • Galatasarayin kuruluşunda dedemin babasının çok emegi olmuş eski aileden gelen bir bagımız var inşallah turu atlariz

4|1
    1|1
  • Fatih terim böyle maçların adamı bence kazanıcaz.

4|2
    1|2
  • orada gol atacakları kesin en azından taraftar baskısı yok daha az stres olacak

2|0
    0|0
  • hamit sabri melo dün ki gibi oynasın çok zor yenmemiz. jones in attığı gol ne öyle melonun yanından koşuya başlıyor ama melo adamı takip edyim pozisyon bozayım demiyor

0|0
    0|1
  • Galatasaray schalke maçını yenemez, kazanır bence.

0|0
    1|1
  • şalkeyi galatasaray eler bile

0|0
    0|1
  • Fatih Terim kendine gelirse tur atlar GS böyle bir Facia kadroyu çıkarmak için sarhoş olmak lazım

0|0
    0|0
  • yenebilecek olsa yenerdi ama yenemedi

0|0
    4|6
    • bi kez yenemedi diye hep yenemicek dye bişi yok.

• ama yenemeyecek

Kızlar Ne Diyor 4

• Yenemez bence :)

0|0
    6|5
  • Neler yaşamışsın.

0|0
    0|0
  • yeneriz tabiki de

0|0
    0|0
  • ya yenecek ya yenecek