Şenol Güneş'in stoper tercihleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne kadar başarılı da bulsam , taraftar olmak yanlışa gerektiği yerde yanlış demektir.
Ersan ve Rhodolfo ikilisi iyi giderken Ersanın sakatlığı sonrası yerine Franco ve Milosevic varken Tosici tercih etmesini doğru bulmuyorum.
Muhtemelen devre arası stoper transferi yapılacak fakat Sporting Lizbon maçında Rhodolfonun partneri kim olmalı?

• Pedro Franco
    11% (2)50% (23)38% (25)Oy Ver
  • Alexander Milosevic
    53% (10)22% (10)31% (20)Oy Ver
  • Dusko Tosic
    36% (7)28% (13)31% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İçlerinde en uygunu bence Milosevic. Franco denen vatandaş inanılmaz derecede ağır ve konsantrosyon eksikliği yaşayabilen biri. Geçen yıl defalarca son adamı düşürüp kırmızı gördüğüne şahit olduk. Tosic bekte belki ama stoperde pozisyon bilgisi konusunda sıkıntıları var. Milosevic konusunda net konuşamıyoruz çünkü çok az izledik. Herkes diyecek ki Kasımpaşa'da şöyleydi böyleydi ama maç eksiği olan adam çok da iyi oynayamayabilir. Adam geçen yıl neredeyse hiç oynamadan İsveç U-21 takımıyla Avrupa şampiyonu oldu. Bu yıl neredeyse hiç oynamadan İsveç A milli takımına çağrıldı. İzlediğimiz tek maç olan Kasımpaşa maçında ise çok da kötü oynadığını düşünmüyorum. Sadece uzaklaştırdığı toplar rakipte kaldı ki her stoperin başına gelebilir. Adam ayrıca o maçta gayet ayağına hakimdi. 3 kişi pres yapsa bile isabetli paslarını verdi, şişirme oynamadı, pas yaparak oyunu geriden kurmaya çalıştı. Ayrıca hava toplarında, pozisyon almada, adam markajında, pozisyon almada, özellikle ikili mücadelelerde kesinlikle Franco ya da Tosic'den kötü değil bence.

0|1
    0|0
    • Milosevice güvenmemesini neye bağlıyorsun

• Yanılmıyorsam milosevice sezon başı 4-5 milyon civarı teklif geldi ayrıca isveç milli takımında , bunlar bile riske girip oynamasını gerektiriyor , sporting in hücum hattı çok tehlikeli tosic eline yüzüne bulaştırır

• Kesinlikle. Bekten bozma stoper güç olarak bir eksiklik aratır. Ayrıca rakibin en büyük gol silahı olan islam slimani karşısında Milosevic hava toplarının da mutlak hakimi olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Dusko Tosic

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Rhodolfo zaten hızlı bir defans değil. O yüzden yanına Franco'yu hiç düşünmedi Şenol Hoca. Milosevic ise Franco'ya göre daha hızlı ama Kasımpaşa maçında bekleneni veremedi. Yine de daha fazla forma şansı bulsunlar isterdim. Ersan'a kızıyorduk ama maalesef şu an ondan iyisi yok. Franco kötü demiyorum, keza Milosevic de öyle ama Sporting maçında kesinlikle Tosic oynamalı.

0|1
    0|0
    • Ersanlı gereğinden fazla eleştiriliyor ama o olmayınca bir çuval incir berbat oluyor

• Milosevic bence iclerinde en uygun olan.

Ama Tosic ikisinden de daha cabuk karar veriyor. Milosevic sert ama sacmalayabilen bir oyuncu. Franco ise sogukkanli ama guclu olmayan biri.

Tosic ise ikisinden de seri.

0|1
    0|0
  • Franco tamamen silincek adam değildi hele bu yoklukta asla silinemez miloseviçi hiç görmedik şu yoklukta şans vermeliydi. Vedat okyarın bir lafı vardı metin fracesco meneserroyu sırtına alır oynar yinede meneserrodan daha hızlı koşardı diye motta tosicten bin kat daha iyi

0|1
    0|0
  • bence franco olmali diyorum ben ;) neden oynatmiyor. ki adam bilic doneminin bankolariydi

0|1
    0|0
  • Pedro franco bence bu tosic boşa geldi bence Motta sakat sert filan bence formayı toiscden daha çok hak ediyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...