Fenerbahçe Taraftarı, Hakem Serkan Tokat'a Uçakta Tepki Gösterdi. Tepki göstermekte haklı mı?

Hakemlerin hemen arka sıralarında oturan çok sayıda taraftar, hakemlere, "Maçı katlettiniz", "60 metreden kırmızı verdiniz", "Yazıklar olsun", "Aldığınız o paranın hakkını verin", "Şimdi biz de size kart gösterelim mi" diye bağırdı.
Bir süre sessiz kalan Tokat ile yardımcıları daha sonra kabin memurlarına şikayette bulundu. Görevliler, "Size bir rahatsızlık verirlerse polis gelip gözaltına alacak" karşılığını verdi. Hakemler İstanbul'a kadar tatsız bir yolculuk yaptı.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar klasik fenevli saçmalıkları.
    alıştık

1|1
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklı evet.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evet haklılar hemde sonuna kadar antep ilk gol elle asist ve hasan alinin faulunde bariz gol şansı yoktu onlar sayılmasaydı Fenerbahçe rahat rahat macı alırdı

1|0
    0|0
  • Saçma sapan futbol muhabbetleri.

1|0
    0|0
  • Bir maç ancak bu kadar kötü yönetilir resmen ders verdi. Her iki takım içinde söylüyorum.

1|0
    0|0
  • az bile yapmışlar..

1|0
    0|0
  • Futbolun katili Türk hakemleri

2|0
    0|1
  • Modern yaşamın aptalları toppladığı konu futbol, çok da şeyapmamak lazım, birbirinizi yiyin ete para vermeyin arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Ben olsam dalardım direk o hakeme elemanlar iyi yapmış yine

0|1
    0|0
  • Haksızlıklar Gaziantepspor'a yapıldı bir penaltıları verilmedi Mehmet topal taekvando yapar gibi girdi topa adamın kafasına kaldırdı ayağı hiç kart bile görmedi

0|0
    0|1
  • Ee nolmuş yani haber mi şimdi bu.

0|0
    0|1
  • fenerliler hakeme dua etmeliler maçı 8 kişi bitirebilirlerdi antepin net penaltısı verilmedi

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• O. ç hakem sırf fb kaybetsin diye mücadele ettiler

0|1
    1|4
Yükleniyor...