Nasıl böyle bir karnım olur?

yaklaşık 2 aydır fitness'a yüklenmeye başladım 1.60 boya 48 kiloyum Karın kaslarım biraz şekillendi ortadaki çizgi çıktı ama halen istediğim görünürlüğe ulaşmadı. sizce bu kızın bu kızın yağ oranı kaç olabilir ve bunun gibi olabilmek için vücut ağırlığımla mı yoksa ağırlıkla mı daha çok çalışmalıyım yani dumbell vs falan?
Nasıl böyle bir karnım olur??

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• %10-12 civarlarındadır. Hatırlatayım kadınların ideal yağ oranları erkeklerinkine göre %8-10 daha fazladır. Yani %15'lik yağ oranına sahip bir kadın neredeyse yukarıdaki resimdeki gibi olacakken erken daha bir toplu gözükür.

Ayrıca 2 ay fitness için çok çok kısa bir süre. Gelişme olduğunu görüyorsan bu yolda devam et. Özellikle ağırlıkla çalışmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. şu an yağ oranım o civardadır herhalde, evdeki tartıda o oranda çıkıyor yani. yana bacak açma, diz çekme, dumbell twist, cable crunch, ağırlıkla mekik, ağırlıkla makas ve ağırlıkla sıkışma gibi hareketler yapıyorum karın için. yeterli olur herhalde üstteki gibi olmama?

• Ben olsam evdeki tartıya çok güvenmezdim. Daha komplike aletlerde daha doğruya yakın ölçümler yapılabiliyor. Spor salonlarında veya bazı özel kuruluşlarda bu ölçümü yaptırabilirsin ama eğer yukarıdaki gibiysen yağ oranın bahsettiğim şekilde çıkacaktır.

Hareketlerine karışmak istemem.2 aylık kısa bir sürede ufak da olsa iyi geldiğini gördüysen ve muyluysan bu şekilde devam et. Ancak her 2 ayda bir hareketlerin bazılarını değiştirmeni veya en azından yerlerini karıştırmanı öneririm. Ayrıca alt karın için diz çekme hareketini zaman içinde biraz daha üst seviyeye taşıyabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Yağ oranı göz kararı anlaşılmaz spor sabır isteyen bir iştir hemen olmaz sabırla zamanla yapmaya devam et illa ki elde edersin

0|0
    0|0
    • aynen göz kararı çok birşey anlayamıyorum, 1.60 boya 48 kiloyum işte yağ oranımı evdeki tartıyla ölçtüğümde %16 çıkmıştı, bilmiyorum ne kadar doğru.. aslında karın kasım var o çizgiyi görebiliyorum ama daha Belirgin olsun istiyorum işte o da sanırım bir 45 Kgya düşünce mümkün olacak çünkü halen yağ var:/

Erkekler Ne Diyor 8

• aboooo iğrenç bu ne ya

0|0
    1|0
  • Vucud agirligiyla yapilir ya
    Yag orani % 15 vardir

0|0
    0|0
  • gayet iyi olmus devam et ve spor merkezindeki hocana danısırsan daha iyi olur onlar ölcüm yapıp seni yönlendirecektir ;)

0|0
    0|0
  • yag oranın %12 altına düşürdün mü sixpack cıkar gögüslerde yag dokusu oldugu icin kuculme yasarsın ;) sixpack olan bayanların cogu silikonludur.

0|0
    0|0
  • Kardiyo ve fitness.

0|0
    0|0
  • Yag oranini dusurup kas oranini artirman gerek buda disoplinli bir calisma ister

0|0
    0|0
  • baya guzel fizigin varmis eger gercekten bu fotodaki sensen. ama sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Photoshopla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...