Erkekler niye kızların gözlerine bakar ?

erkekler niye tanımadığı bir kızla karşılaşınca her defasında hep yoğun bir biiçmde gözüne bakar ? arkadaşlarınızlayken bile bir kıza neden bakarsınız ? ne anlatmak istersiniz yoksa öylesine mi bakarsınız ? yani niye bakar bakınca ne oluyor ne anlatmak istiyorsunuz ?

ya da bayanlar bir erkek sizin gözlerinize hiç ayırmadan bakıyorsa bundan ne anlam çıkarırsınız ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• O erkegi farket diye nerene bakarken yakalamk isterdin_

0|0
    2|0
  • Nerenize bakalım acaba? Yanlış anlıyonuz sonra.

0|0
    1|0
    • seni tanımadığın bir kızın gözlerine niye bakarsın ? sorum bu.

• Bir insana bakınca gözlerine bakıyorum yani, bu genel bir şey. Kız erkek fark etmiyor. Uzun uzun bakıyorsa kesiyordur yani, başka açıklaması yok :)

• kesmekteki amacı ne seviyomu etkilemek mi

• Canım benım sana şöyle özetliyim biz erkekler türkiye cok özgür yetişiriz bayanlar gibi baskın değiliz senın gözüne bakan erkek 5 adım sonra başkasının gözünede bakıyor bu böyle devam ediyor bız sizin gibi baskın yetiş medik yani senlık bı olay yok merak etme :)

0|0
    0|0
  • walla ben fantazi amaçlı bakardım belki düşer diye,belki yatarız diye belki aşk yasarız die,belki vuruldum numarası yapmak için,bu hislerin kısaca toplam halini söylemek gerekirse hoşlandığımızı belli etmek,ama bazı kızlar dahada dik dik bakıyo utanıp kafamı cevıorum o derece

0|0
    0|0
  • seni beğendiğini belli etmeye çalışıyor işte biz türk erkekleri olarak nefes alsa yeter makbüldür olayı olduğu için pek birşey çıkarma :D

0|0
    0|0
  • ben konuşurken karşımdakinin gözlerine bakarım hani bu alışkanklık haline geldide ama konusmadan uzun uzun bakıyorsam hoşlanmışımdır

1|0
    0|0
    • kızı tanımıyorsun ama her karşılaştığında uzun uzun gözlerine bakar mısın ? bakarsan niye bakarsın ?

• hoşlanmışımdır ondan bakıyorumdur yani :D baska bi sebebi yok

• iş çıkarmı acaba diye bakabilir:)

0|0
    0|0
  • kalçasına baksak niye bakıyosun göğsune baksak niye bakıyorun gözüne baksak niye bakıyosun bakmayak o zaman :D

0|0
    0|0
    • ahah ama niye gözlerine bkaarsın bir kızın o kızı tanımadığın halde onu sormak istemiştim

• iç güdü bilmiyorum tamam mı :)

• kızlar niye bakıyor?

0|0
    0|0
    • ben bakmıyorum şahsen bakarsam da hoşuma gitmiştir

• ben de bakmıyorum şahsen, hoşuma giderse bakarım :) bakanların hoşuna gitmiştir

• sinyal yolluyordur kenara geç tanışalım diyordur.

0|0
    0|0
  • ne baktırtdın be, her iki cümlende bakıyor baksın bakarım bakarlar var

1|0
    0|0
  • hiç ayırmadan bakıyorsa seviyodur.:)

0|0
    0|0
  • popolarına bakınca sapık olurlar

0|0
    1|0
    • sorduğum soru bu değildi tabi sizde toptan bir anlama kıtlığı var .!

Kızlar Ne Diyor 5

• Off nerene baksın anacım nerene ? Başka yerine baksa sapık diceksin ki gözüne bakıyo adam. Daha ne yapsın ?

0|0
    2|0
    • anlama kıtlığı mı var ? ben niye bakıyorlar derken ne anlatmak istiyorlar demek istedim öff ben diyorum A sen diyorsun Z bi git bacım.

• her şeyde aşk sevgili bir şeyler çıkarmayı çok iyi başarıyorsunuz işiniz bu olmuş.

• O cevabı bekliyosun bi de bize laf ediyosun :D Kes bence konuştukça batıyosun.

• Nereye bakilsin isterdin?

Etkileme cabasi iste.

0|0
    1|1
  • Gözler dilin aynası ,konuşmadığın biri elbet gözüne bakar in misin cin misin nesin ne değilsin hepsi gözlerde saklı işte .

0|0
    0|0
  • Göz zevkini bozduğunu anlatmaya çalışıyordur. Rahatsız olup gitmen içinde göz hapsine alıyordur.

0|0
    0|0
  • Ya önceden bir anlam ifade ediyordu da şimdi pek anlamı yok gibi..Takmış durumdaaa yok gözlerime bakamıyorsun bakıcaksın öyle durup dk larca baktırmya çalışan bir sevgilim var ..Bakış olayını çözersem şifreyi cebinde bl :D

0|0
    0|0
    • ahahah :D

• ama baksana sevgilin seni seviyor :)) ama bir kız olarak çok utanılır herhalde öyle bir durumda :)

• Sevsin yanii ,oyarım o gözlerii:))) Yok tatllım utanmıyorum ,öle ilk buluşmadan sonra bizde utnama kalmdı :))) ynalış anlaşılmasın aman :))))

Yükleniyor...