Sizce bu şekilde çabuk kas yapabilir miyim, başka beslenme öneriniz var mı?

Kahvaltıda 2 tane yumurta yiyorum. Kahvaltıdan 2 saat sonra falan okulda yulaflı, muzlu, sütlü ve tarçınlı smoothie mi içiyorum bazen kakao da koyuyorum içine. Öğlen sulu sebze veya bakliyat yiyorum ya da tavuk, ızgara köfte, kepekli makarna gibi yemekler yiyorum. Akşam da artık ne olursa bakliyat, et, tavuk, sebze vs yiyorum... Günde 3 porsiyon meyve ve süt ürünü, ayrıca kuruyemiş vs tüketiyorum. Sizce bu şekilde çabuk kas yapabilir miyim, başka beslenme öneriniz var mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Protein bakimindan iyi de karbonhidat da tuket

0|0
    0|0
    • günde 4 dilim falan ekmek yiyorum zaten.. meyve, kuruyemiş falan onları da sayarsak epey karb. alıyorumdur..

• Kilonu 4le carp bir sporcunun almasi gereken miktar o kadar

En İyi Kız Görüşü

• bu beslenme ve sıfır spor sporla tez zamanda en az 10 kg alırsın :/

0|0
    0|0
    • haftada 4 gün fitness yapıyorum zaten de neden kilo alıyormuşum onu anlamadım?

• yukada fıtness yaptıgını yazmayınca.. sadece yedıklerın yazılı :) hal boyle olunca tez zamanda kılo alırsın dedım :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Sutu. Yagsiz. Tuketnet. Tavuk. Balik. Bunlari. Yiyorsan. Hergun. Cok. Guzel. Yumurtani. 4. adete cilarabilirisn. 2. beyazi. 2si. Sariyla. Birlikte yediklerin. Guzel. Fakat. Gramaji. Ne. Kdr. Nekdr. Yiyorsun? Eti. Mesela.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...