Spor salonuna yazildim 15 kilo vermek istiyorum?

Motivasyon kaybetme sorunum var benim. Ilk basta yaziliyorum motive oluyorum her gun gidiyorum sonra birden skliyorum gitmemeye basliyorum ya da her gun sonraki gun gidicem diye ertelemeye basliyorum.. Boyle olmamasi icin ne yapabilirim kac gunde bir gitmeyi tercih etmeliyim ve hangi aletleri kullanmaliyim ve ne kadar zaman kalmaliyim. Son olarak da sizce 15 kilo vermem mumkunmu ve ne kadar zamanda?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bende 3 ayda 7 kilol verdim bende senin gibiydim son zamanlarda artık ayağım gitmek bilemedi o yüzden haftada 4-5 kere git yeterli bide her hafta bigün kaçamak günü ayır kendine

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 15 Kilo tabi ki de rahat veririsin ama karar vermem önemli. Boyun ve kilon kac

0|0
    0|0
    • 166 85 kilo iste o kadar rahat veremiyorum malesef 😔

• İstersen birlikte birbirimize destek olarak yapabiliriz diyet ve spor

Erkekler Ne Diyor 4

• ne dersek diyelim iş sende bitiyor kısacası sen böyle salona gitmemeye devam edersen camış bir kezban olarak hayatını sürdürürsün

0|0
    0|0
    • Motivasyon bulmam icin yardim istemistim hakaret yemek icin assagilanmak icin degil. Kolay olsaydi zaten yardim istemezdim

• Kac kılosun ve boyun soyle bir önce☺️

0|0
    0|0
    • 166 85 kilo. Elbette daha fazla vermem gerektigini biliyorum ama hemen kendime 25 kilo diye hedeflersem hayatta veremem o yuzden once 15 kilo hedefliyorum.

• hastalik

• Baska turlu alamassın zaten

• sabah 6 da git hemen cok rahat veriirsin tesst edildi onaylandı

0|0
    0|0
    • Neden sabah 6 (ki o saatte henuz acik degil 9 da aciliyor malesef)

• sabah 6-9 arası metabolizmanın en hızlı oldugu anlar , o saatler ne yaparsan iki katı yapmıs oluırsun, bir saatmı yürüdün ,2 saat yürümüs kalorisi yakarsın kapiş?

• Anladim arastiricam bu dedigini ama salon kapali oldugundan dolayi zaten gidemem ama en azindan yuruyus yapabilirim o saatlerde

• bence sporu haftada 3 4 gun yapmalısın ve bol kardıyo yapmalısın 1 saatlık kardıyo yararlı olacaktır

0|0
    0|0
    • Tesekur ederim

• ayrıca bılmıyorm spor salonunda grup derslerı var mı ama bunlarda bayagı faydalı oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...