Yaşadığınız en komik anınız neydi?

biraz gemişe dönüp şöyle güzel komik anılarımızı hatırlayalım. yaşadığınız en komik anınız neydiiii? :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• ya gizliden söylemesi bile utanç verici kız arkadaşım kız arkadaşlarıyla tanıştırırken gülünnç birşey söylediler güleyim derken burnumdan bir sümük ve balon şeklinde patlar ve içime çekerim o sümüğü milletin kahkaya boğuluşu dalga geçişi ve sevgilimin çok mutluyken ertesi gün başka bi nedeni bahane edip ayrılması diyorum... daha ne diyim :D

1|0
    0|0
    • işyerınde oldugum ıcın seslı gulemıyorum eve gıdınce gülücem buna .. aahahha kıyamam ya la

• abooo ne zor durum yaaa

• hayırlısı be arkadaşlar bu badireleride atlattık napalım :D:D

Erkekler Ne Diyor 8

• Birini tavlamaya calisirken olmustu :) arkasından kostum, kostugum icin nefes nefese kaldım ve ilk defa konusamadım biriyle doğru düzgün. Daha sonra kendimi toparladım ve seninle konusmak istiyorum dedim, o da ben konusmak istemiyorum dedi. Ben de, bu kadar önyargılı olmana gerek yok dedim =) o sustu. Susunca da ben gidiyorum dedi ve gitti.

Arkama döndüğümde bunun konustugu bi cocuk vardı, manita gibilerdi. o cocuk tip tip bakıyodu bende sert baktım ve gittim. Benim ve arkadaslarim icin epey komedi idi, cünkü o gece bütün gün yurt bu dedikoduyu konusuyodu. Ekrem sen ne yaptın, sametinkine sarktın konusmak istedin felan. dayak yiceksin(!) felan dediler. Ben de kralı gelse birşey yapamaz dedim ama 1-2 hafta tüm yurt konusmustu arkadaslar felan :) ve herkes de gülmüstü yani.

0|0
    0|1
    • ahaha vay beee =)

• Kıyamam sana, rezil olmamisindir bence :)

• valla oldum gizliden gizliye hoşlandığım çocuk beni tanımadığı halde bana selam vermişti bende hemen arkadaşlara koştum bana selam verdi diye bağırdım tabi ismiyle :D arkadaşım gizlice yan masaya kafasını salladı kafamı bi çevirdim çocuk bana bakıp gülümsüyor. şişman bir arkadaşım vardı kendimi sandalyeye atıp onunla saklanmıştım :D rezil olmuştum ya :D arkiler hep gülmüştü salak diye :D olay yerinden sıvıştım ve bun benzer 3 tane daha yaşadım sonraki günlerde :D

• amcamın sinirlenip kuruyemiş tezgahında müşterilerden bunalıp ablacım geçin sıraya hepinize sıraylla valla tek tek koycam demesi..d

1|0
    0|0
  • Yolda arkadasımla giderken bir gay'in beni cevirip arkadaslık teklif etmesiydi. Kamera sakası zannedip baya gulmustuk. Ama hic komik degil yani :D

0|0
    0|0
  • Okulun kuvaletinde sigara içerken müdür yardımcısısın gelip "oğlum camları açıpta için lan p.zevenkler" demesiydi :) ama en komiği bu değil tabii :))

1|0
    0|0
  • okul tatilinde elektrikçide çalışmıştım 12 yaşlarındaydım patrıonumun koltuğuna japon dökmüştüm kalktığında pantolon kemik gibi kırıldı...

1|0
    0|0
  • Facebook'a üye olmam

0|0
    0|0
  • sünnet kıyafetimdi...:D

0|0
    0|0
  • cok uzun yaa :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• genel mudurun nasılsın sorusuna ıyıyım seen nasılsın demem ve yıne buyuk patronun naber sorusuna (yasca cok buyuk) iyidir sizden demem benım ıcın utanc verıcı

0|0
    0|0
  • ciğerime havuç kaçması nasıl kaçırdın dye sorma bnde blmyrm :D

0|0
    0|0
  • Araba camları, mağaza vitrinlerinin camlarıyla çoook anım oldu.

0|0
    0|0
  • söylemem ki :((((((8888888 sghdfaghsfdhgasd

0|0
    0|0
Yükleniyor...