Arkadaşlar şimdi bu kız ne demek istedi bi yardımcı olun lütfen

direk konuya gireyim yaklaşık bir aydır hergün aynı marketten aynı kasiyerden gofret alıyorum zamanla biraz konuşmaya başladık para üstünü alırken ama nasılsın iyimisin den ileriye gitmedi muhabbet

dikkat ettim müşterilerinden sadece bana gülümsüyor 2 gün önce gene gofret alırken 'bir gülüşünü görmek için her gün gofret almaya değer' yazdığım kağıdı koydum önüne aldı hemen

bugün bi daha gittim gofret almaya böyle gülerek sen gofreti çok seviyosun galiba hergün almaya geliyon dedi ben de anlamadım şimdi dalga mı geçiyor benimle acaba

Güncellemeler:
o günden sonra biraz daha muhabbet ettik geçen gün bi kağıda

facebooktan eklersen seninle konuşmayı çok isterim yazdım adımı yazdım verdim kıza

iki oldu daha gelen giden yok napayım para üstünü alırken de çok konuşamıyoruz

bi çözüm üretin ne olur :)
eladora arkadaş dediğini yaptım gittim söyledim ne dese beğenirsiniz

'benim başım bağlı' dedi var mı böyle bişey ya :P

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• ah şu sen :) ne facebook u yahu silkelen bi kendine gel.. yok bide o ekliycekti :) git gofretını al ne zaman benımle bulusursun ? bulusana kadar gofret yer tatlı komasına girerim bak de :) hem güler hemde bi sans verır sana.. ardından hemen iş cıkıs saatini sor cıkısta gelsem laflarmıyız de..kabul ederse çıkısındada telefonunu iste :)

0|1
    0|0
  • Bir gün gidip prezervatif al.

0|1
    1|2
  • o da hoşlanmış senin ondan hoşlandığını da anlamış :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen gofreti çok seviyosun galiba hergün almaya geliyon

Türkçe Meali: Sen benden hoşlanıyosun galiba her gün beni görmeye geliyorsun.

daha açık nasıl söylesin kızcağız?

0|1
    0|0
    • tekzip yayınlamamız lazım şimdi görüyo musun meal yanlış oldu :D

• peki ne olacak şimdi? gofrete devam mı yoksa gofret yemiyecek misin bundan sonra?

• diyete başladım gofret almıyorum artık :)

• gofret almaya devam et.. ve bir gün 2 gofret al ve birinide ona ver.. böylece açılmış olursun.. ve hergün gofret alma sebebini ona bir nevi anlatmış olursun.. aaahhh şu gençlik :) aşk güzel birşey.. ( erkekler gözünden )

0|0
    0|0
  • Somurtkankız söylemiş :) "o da hoşlanmış senin ondan hoşlandığını da anlamış :)"

0|1
    0|0
  • anlamışişte bence konuş erteleme

0|0
    0|0
  • Bence bir durum yok.Benim bir arkadaşım bütün kasiyerlerle gidip makara yapıyor.Şimdi hepsi bundan hoşlanıyor mu?

0|0
    0|0
  • gofret almaya devam sevgili kardeşim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...