Türkiyede Drogba´nın yarısı edecek bir golcü var mı?

Burak hariç konuşuyorum attığı gollerle kendisine laf atanları utandırıyor zaten varmı sizce böyle bir forvet?

0|0
317

En İyi Kız Görüşü

• Türk futbolu olarak bakacak olursak maalesef Hakan Şükür'den sonra üst düzey bir forvet yetişmedi.Şuan Türk milli takımı ne çekiyorsa pivot santfor olmadığından çekiyor...

Ligimizdeki forvetlere bakacak olursak üst düzey olan sadece Burak Yılmaz var.Burak savunma arkasına iyi sarkan,boş alanı seven,driplingli ,süratli ve yırtıcı bir santfor tipi.O tarz forvetin dünyada ki en iyi örneği C.Ronaldo dur.

D.Drogba aynen Hakan Şükür gibi pivot sanrafor tipidir.Bu tip sanraforlarda Dünyanın açık ara en iyi santraforudur.Drogbanın oynadığı takıma yaptığı katkı,gol atmaktan çok çok daha fazlasıdır.Schalke maçında Drogba 3-4 kez geriden uzun yada kısa paslarla gelen toplara duvar oldu.Ve bu toplarda rakip kalede tehlike yarattık.Attığımız golde zaten böyle oldu.Drogba gelen pasta istasyon olur Selçuga kazandırdı,Selçugun asistiylede gol geldi.

Bir pozisyondada Drogba yüksek bir hava topunu kafayla Burağın tam ayagına indirdi ama Burak gole çeviremedi.Bu yazdıklarımdan görülüyor ki Drogba ilk kez 11 de başladıgı halde,fizik seviyesi henüz %100 olmadıgı halde,yinede görevini başarıyla yaptığını gösteriyor.

Drogbanın değil yarısı,1/4 ü edecek forvet yok ligimizde...

4|4
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanımıyorum .

0|1
    0|1
  • yok hani nerde varda bizm mi haberimiz yok

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Yarısı bile etmeyebilir ama, Burak ve Umut diyebiliriz. Hani toplasan ikisi belki onun yarısına yaklaşırlar :)))

2|1
    0|0
  • Drogba is very pörfekto.

3|0
    0|1
  • drogba yı kıyaslamak cok sacma olur o dunya capında bır futbolcu ama burak bıraz daha oyun bılgısını gelıstırırse cok daha buyuk bır golcu olacak

1|1
    0|0
  • Drogba şuan Türkiyedeki en iyi forvet.Bu yaşta bile.Ama, Burak ikinci değil bence Moussa Sow ve Niang, Burak'tan daha iyi forvetler.

3|0
    0|2
  • Bence Drogba dünkü maçta patladı. Bal yapmayan arı. Gol atamayan golcü. Dünkü maçta bir işe yaramadıktan sonra kimse bana hikaye okumasın o maçta gol atamadın burdan fizana şut çeksen ne işe yarar.

0|0
    2|2
  • mamadou niang

0|0
    1|1
  • burak kazmanın teki zaten hiç begenmiyorum o adamı bayern'deki mario gomez gibi adam,drogbada eski drogba değil eski fizik yapısından hızından eser yok dün sahada yürüdü resmen moussa sow en iyisi şuan kariyer olarak değil oyun olarak şuan diyorum.

0|0
    3|3
  • cok cok abartiyoruzz drogbayla sneijderii

bunlarin ikisinden yilmazz daha iyi

0|0
    1|1
  • kimse drogba için kötü ve kariyeri yok demez, ben bunun üstüne basa basa söylüyorum, kariyeri zirve yapmış üst düzey takımları görmüş oyuncular,rolantide oynar alacağı paraya bakar, drogba emekli ikramiyesini almaya geldi GSK (SSK) alıp gidecek,

0|0
    0|0
    • Parayı düşünse Katara giderdi

• parayı düşünse mi? sen bilmiyorsun galiba burada aldığı para vergisiz net alıyor, avrupayı seçseydi burdakinin 2 katını vermeleri gerekirdi,azcık mantıklı olalım

• Katar Avrupamı?

• adam gelmiş 35 yaşına bu kadar yabancı hayranlığı gereksiz

0|0
    0|0
  • Var küçük drogba;)

1|1
    0|0
  • ya ne drogba mı kaldı da geldi 40 yaşına görecez iyi ki bi akhisara gol attı.

0|0
    3|2
  • Hayır yok. Ama Drogbadan sonra Sow ondan sonra Burak daha sonra ise umut var :D

0|0
    0|0
  • Sow, niang

0|1
    4|2
  • bence drogba asrın transferi

0|0
    0|0
  • Herhalde Drogbayı tartışan başka bir millet yoktur.İnanın koptum burda gülmekten. :D:D

Biz bu kafayla bir adım ilerleyemeyiz.Bizim genlerimizde var,iyi olan herşeyi kötüleriz,abuk sabuk isimler çıkarırız karşısına,şu daha iyi bu daha iyi deriz.Hakan Şükür gibi bir efsane bile futbol hayatı boyunca hep karalandı bizim meyda tarafından.Yoksa azizin medyasımı demeliyim :)

Bizdeki mantık,ilerleyeni yakala paçasından,salya sümük uğraş ilerletme.Ama Avrupalılardaki mantık,ilerleyene destek ver,asla geri çekmeye çalışma...

Sie birşey diyim mi,Çemişkezeksporda bir forvet var Drogba halt etmiş yanında ahahahaha :D

Buyrun siz devam edin tartışmaya.Herkeze iyi akşamlar...

5|2
    0|0
  • 35lik dede drogba,sow,lualua ve bobo kadar etkilimi

0|1
    3|3
Yükleniyor...