Arkadaşlar sizce soru hakkında düşünceleriniz yazar mısınız?

biz erkekler böyle rus kızlarını övüyoruz ya daha doğrusu kendi adıma konusayimda kimse üstüne alınmasın bugün caddede bir kac tane gördüm inanın hiçte güzel değillerdi o biizm güzel gördüklerimiz manken genelde hepsi öyle değil evet var güzelleri ama hepsi değil hani ben burada cok dalga gectim kabul ediyorum kezbanlar ruslarla kendinizi birmi tutuyorsunuz vs ama Türk kızlarınında cok güzelleri var sadece abartı bizim yaptığımız ben hatamı anladım sizin düsünceleriniz nelerdir?

NOT: Yok tribünlere oynuyorsun gibi laflar yapmayın Türk kızlarına yaranma gibi bir derdim ve ihtiyacım asla yok tur .

• Evet Ruslar ve kezban muhabbeti cok saçma bir hal aldı hepsinin güzel cirkini var abartılıyor
    86% (6)25% (1)64% (7)Oy Ver
  • Hayır abartılmıyor Rus kızları Türk kızlarndan daha güzel
    14% (1)75% (3)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayır elbette bazı rus kızlar var kiiiiii var yani o derece hadi onuda geçtim zaten bizim rus kızlarından kastımız yüzlerini bi yana koy o fizikleri en güzel türkte bile bulamazsın o boy o fizik çekicilik yok yani onlar başka birşey bizim bi kaç kezbanlarla karşılaştırılamaz onuda geçiyorum biz türk kızı izmir kızı güzeldir diyoruz ama almanyada mesela öyle kızlar var ki yüzlerine bakmıyolar buraya gelseler başüstünde gezdirirler problem türk kızlarının güzelliği değil bi kızlar ( dipnot : genelleme yapmıyorum büyük kısmı böyle)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Gönül kimi sevdiyse,güzel O'dur..nokta.Kalıplara girmeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • Doğru . Bir kişi genelleme yaptı diye diğer kişilerde ona uyuyo kısacası SÜRÜ PSİKOLOJİSİ

1|0
    0|0
  • b dedim. oran olarak bakınca onlar çoğunlukta. ama bi ukraynalı değiller.

0|0
    1|0
    • bu kızlarınıda anlamıyorum başka zaman Türk kızlarını savunurlar simdi yaptıkalrına bakın :)

• hiç savunmadım ki. her toplumda güzel kız vardır ama gerçekçi olmak lazım bizimkiler ne tam akdeniz ne tam kuzey arada kalmış ondan biraz sorunlu gibi.akdenize yakın bölgelerin ve kuzey kısımların trakya gibi kızları daha güzel olur türkiyede de.

• bırak allesen şımartma şu kezbanları :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• rusus falan boşver en güzeli Türk kızı

1|0
    0|0
  • Tür kızları güzeldir de sen yine de ruslarla kıyaslama istersen :)) es kaza ukrayna falan deseydin zaten hadi be ordan derdim :))

0|0
    0|0
  • türk kızının suyu mu çıkmış

1|0
    0|0
Yükleniyor...