Yağ yakımında protein tozu etkisi ne kadar olur?

Dersler o kadar ağırki düzenli spor yapacak vaktim yok. En azından salona gitme imkanım yok. Protein tozu alsam , günlük mekik sınav barfiks filan yapsam ne kadar yararı olur? Göğüs ve karın bölgem fazla sıkıntı olmaya başladı. Sarktılar kötü şekilde. Öneriniz var mı ne yapmalıyım?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Tozu alıp yeterli eforu harcamazsan o toz sana yağ olarak geri döner

0|0
    0|0
    • ya ben bakalavaları çıkartıyım kocaman kolla gezeyim istemiyorum zaten. Göğüs ve karındaki fazla yağları atmak istiyorum tshirt giyemiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Epey az olur sanırsam seni yanlış bilgilendirmisler protein tozunu yağ yakma gibi bir işlevi yok. Yani misal sabah kalvaltida 10 yumurta yiyemiyorsun ama onun yerine 1 kaşık protein tozu yemisin gibi prtoin girer vücuda buda göbek yapar sana spor yoksa☺

0|0
    0|0
    • ya işte spor salonudaki ağır antrenmanlar yerine evde yaptığım basit hareketlerde işlevi olur mu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Karnitin benzeri urunler kullanman lazim protein tozu isini gormicektir.

0|0
    0|0
  • yağ yakmak istiyorsan l-carnitine içmelisin

0|0
    0|0
    • amino asit mi oluyor o? fazla bir antrenmana gerek var m? bünyeye zararı nedir?

• L carnitine (bazı kaynaklarda sadece carnitine olarak da geçiyor) vücut tarafından doğal olarak üretilen ve “yağ oksidasyonu” adı verilen süreçle, yağın enerjiye dönüşmesini sağlayan ikincil (nonessential) bir amino asittir. L carnitine aynı zamanda çeşitli hastalıkların önünü açan “oksidadif stresi” azaltmaya yardımcı bir bileşendir. Vücudumuz L cantitine’i karaciğer ve böbreklerde üretir, kas, kalp, beyin ve spermde depolar. Vücut tarafından üretilen karnitin miktarı çoğunlukla yeterlidir. Ancak bazı kişilerde, çeşitli nedenlere bağlı olarak carnitine üretimi yeterli olmayabilir veya üretilen carnitine dokulara gerektiği gibi taşınamayabilir. Örneğin anjin ve bazı ilaçların carnitine üretimini olumsuz etkilediği bilinmektedir. -

iyigelenyiyecekler.com/.../#sthash.is0R0Pqy.dpuf

• protein tozu yağ yakmazki spor yapmadan yağ yakamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...