Kavgada kendini savunma nasıl olmalı?

bi arkadaşımda muşta var lazım olur belki diye taşıyor. bunu taşımak bile yasakmış galiba doğrumu? peki bunu kullanan test eden falan oldumu? çok mu sert yani sakatlayacak düzeyde hasarmı verir karşıya? başka bir öneriniz varmı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Karşındaki dağıtır. O kadarına gerek yok.

Spordan geceleri çıkacağımız zaman çantama, açılan sopadan koyardım. Demir. Sakat yerlerden geçiyorduk, ne olur ne olmaz diye. Kullanmayı bilmesem onu da taşımam. Öfke haliyle nereye vuracağın belli olmaz, kötü sakatlarsın.

0|1
    0|0
    • bu açılan sopa dediğin nasıl bir şey tam olarak?

• O ne ya? Onun adı ne? Hiç görmedim daha önce.

• Soran, mesaj alımın kapalı. İlla ki bulursun ama nerden temin edebilirsin bilmiyorum. Taşıması yasak şeyler zaten. Satanlar da el altından satar büyük ihtimalle.

Kızlar Ne Diyor 2

• Muştayı bilmiyorum, kelebek taşımak yasak. Sportmen insanlar bu aletleri taşımazlar yanında.

0|0
    0|0
    • ya karşındaki daha sertini taşıyorsa? o zaman ne sportmenlik tanır nede kavga kuralı:)

• iyide nereden temin edilir böyle birşey?

• Adını ben de hatırlamıyorum. Hocamız size değişik bir şey getirticem demişti, bu geldi. Escrima çalışmalarında kullandık. @soran Almanya'dan getirtmiştik, çok oldu. Bizim polislerde bile yoktu o zaman. Muşta satın alacağın yerde bi ihtimal bulabilirsin belki.

• ben cebimde neşter olur hep .. eger ciddi anlamda sokulan yanıma olursa acımam. kendimi savunuyorum !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Adamın neresine vurduğuna göre değişir. Eğer kuvvetli birisiyse yüze vurulan darbeden kemikleri kırabilir ama genel olarak öldürücü değil yaralayıcı/sakatlayıcıdır.

0|0
    0|0
  • boks tarzı kapanmak

0|0
    0|0
  • En güzel savunma beyefendiliktir. Belimde her daim yanımdan ayırmadığım 7 kalibrelik haydar var. Muştaymış, bıçakmı, falçataymış, mınçıkaymış satırmış hepsi hikaye bunların.

0|0
    0|0
    • 7 kalibrelik haydar dediğin ne oluyor naıl birşey ? ben her an yanımda taşıyabileceğim birşey arıyorum.

• Diğerleri etkili olmaz netten alabilirsin. Yanlız unutma silaha karşı herşey çözümsüz. Bu yüzden efendilik en iyi silahtır kolay gelsin sana.

• eyw

• Muşta taşımanın cezası bile ağır kullanmanın cezasını bilmiyorum.Bi vuruşta kemiği parçalayabilecek derecede hasar verebildiğini okumuştum.O yüzden sakat işler.Açılabilen demir sopalar muhtemelen en uygunu ha ne kadar doğru bişey söylüyorum orasını bilemem en iyisi topuklamak.Ya da en iyi ihtimal biber gazı diyelim (:

0|0
    0|0
    • açılabilen demir sopa nasıl temin edilir aga?

• Demir jop yazarsan google'a ürünleri bulabilirsin.

Yükleniyor...