Trabzonspor'un yeni başkanı Muharrem Usta İstanbul takımlarını gömmeye mi geldi sizce de?

Yeni başkan, yeni dönem öncelikle tüm Trabzonsporlulara ve Trabzon sevdalılarına hayırlı olsun :)

oy trabzon trabzon yaşa şanınla yaşa
şampiyon yazacaksın yeniden dağa taşa
oy trabzon trabzon yık yeşil sahaları
çık yukarı ezilsin İstanbul ağaları

Marşımızla gümbür gümbür geliyoruz :)

Güncellemeler:
BORDO MAVİ ŞAHLANDI ŞAMPİYONLUK YOLUNDAA

https://www.youtube.com/watch?v=jdYmiKgXGVY

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hamsi insana ne hayaller gördürüyormuş bakar mısın sen :)) Biraz hamsiye ara ver, istavrit ye arada :)

1|1
    0|0
    • Hamsi üstüne şarkı bile yapılmış bu topraklarda bir Trabzonluya mı diyosun bunu? :))
      Ayrıca o eski ruhumuzu yakalayınca bizim önümüzde hiç kimse duramaaaz :)
      https://www.youtube.com/watch?v=hdEZGGLK5_Y

• Aynı memleketin insanıyız her türlü hemşeriyiz olsun :)

• Aynen değerli kardeşim.. gönüller bir olsun gerisi boş

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu ligde en telaşlanmadığım takım Tirabzonspor ula kendi kendinize tribünde tahrık olup sahaya donu kilodu beyaz beyaz sahaya atıyorsunuz 2010-2011 de bjk ve gs nin rezil hali ile Fenerbahçenin rakibi olarak siz cıkarıldınız tüm takımlar size verdi maçları yine şampiyon olamadınız bir dahada iflah olmassınız Usta once 500 milyondan fazla borcu silsin... Siyaset yalakalığı yapmasın kaynaklara donup yerli topcuyla orta sınıf takım ayarında takılıp borçları temizlesin sonra yükselmeyi denesin...

Sahte şike sürecini yaşayan Fenerbahçe tüm topcularını kaybeden Fenerbahçe gelirlerden mahrum kalan Fenerbahçe rezilliği yaşayan siz ve gs :D güldürmeyin

0|0
    0|0
  • Birilerinin 100 yılında veya 50. ci yılında şampiyon olmayı çok severiz biz :D bakınız galatasaray adamların 100. yılında şampiyon olduk. diyonuzya 50. yılımızda şampiyon olacaz. hatırlayım Fenerbahçe hala ligde :D

0|0
    0|0
    • Fenevi gömceeez :) nolduu bir telaş sardı sizi şimdiden :)

• Tamam tamam bu konuşma burada biter ozaman hadi seviyeli bir şekilde bitirelim bu konuşmayı. bu arada kupanız bizim müzede kalmış bir ara urayında fotoğraf falan çekilin kupanızla :)

• bak yaa neyse susuyorum ben hadi iyi geceler :)

• ölmeden şampıyonluk gormek ıstıyorum sanırım hayatımda gerceklesmesını ıstedıgım bı kac seyden bırı. muharrem usta ya guvenıyorum sportıf anlamda daha cok calısacaktır hacıosmanoglu gıbı kavga gurultu kaos ortamı olmucaktır dıe tahmın edıyorum.

0|0
    0|0
  • hacı nın yıktıklarını duzeltene kadr buda gder buradan ama ts hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Ucbuyuklerin yerini kimse sallayamaz

0|0
    0|0
  • Açıklık getirir misin neyle gömecekmiş

0|0
    0|0
  • gömerse imamı ben olacağumm daa onların :D

0|0
    0|0
  • cumhurbaşkanı gelse trabzon'un başına, o dediğin yine olmaz..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Tersten Saplar Laz Kızı :) :)

0|0
    0|0
    • keser döner sap döner fenevee.. hı cınım ni didin duyamadım fenev mi :)

• kastamonuyu anlamadım :))

• Kastamonuluyum Laz Kızı :)

• Trabzon'dan cacık olmaz

0|0
    0|0
  • şampiyonluk yakışmaz senin gbi yav...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...