Şampiyonlar ligini bu sene kim kazanır sizce?

şampiyonlar ligini bu sene kim kazanır sizce ? yorumlarınızı bekliyorum..

• Barcelona
    12% (1)8% (1)10% (2)Oy Ver
  • Real madrid
    12% (1)15% (2)14% (3)Oy Ver
  • Bayern münih
    12% (1)46% (6)33% (7)Oy Ver
  • Manchester united
    0% (0)8% (1)5% (1)Oy Ver
  • Galatasaray
    64% (5)23% (3)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Barça kapanan takımlara karşı gol atmakta güçlük cekiyor. Milan ikinci maçta 90 dakika kapanıcak ve turu gecebilirler bu sayede. M.United - R.Madrid eşleşmesinden turu geçen kim olursa olsun Bayern iki takımıda eleyebilcek güçte şu anda. Galatasaray diyen arkadaşların inançlarını ve heyecanlarını anlıyorum saygı duyuyorum bununla beraber gerçekçi bakılmalı duruma. Sonuç olarak Bayern Münih şu anda en ciddi favori.

1|0
    0|0
    • Öyle ama Nou camp'da maçı vermez Barcelona..Geçen seneyi hatrlıyorum istisnaydı o..

• Galatasaray dışında dediklerin mantıklı.

• Tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum taraftarsın ve duygusal düşünüyosun, eksik shalke karşısında bukadar zorlanan galatasarayın bayern veya madrid gibi takımlara karşı performansını az cok ön görebiliyoruz. Ama dedigim gibi görüşüne saygım var. / Barça konusuna bakarsak, ilk maç milan kalesine sadece 2sut cekebilmiş, ki milan aşırı kapanmadı. tamamen yaslandıgında barcayı cok zorlarlar. yinede futbolda hersey olabilir

Kızlar Ne Diyor 4

• Barcelona olsun isterim :)

0|0
    0|0
  • Barça dün yenilmiş olabilirler ama Milan'ı eleyecek güçteler.. Barcelona veya Münih diye düşünüyorum... (Kalbim Galatasarayım'dan yana.. )

1|1
    0|0
    • GALATASARAYIIMIZ alazmı :DD.

• barçanın gecen seneki chelsea maçını hatırla. milan maç boyunca maça yatıcak. kapanan takımlara gol atamıyo barcelona. ki 2gol atması gerek. cok zor

• Nou camp'da maçı vermez Barcelona..Geçen seneyi hatrlıyorum istisnaydı o..

• barcelona dün yenilmiş işi zor

0|0
    0|0
  • Real gibi ama hiç istemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bayern Münih bence.

0|0
    0|0
  • Gönlüm Galatasaray Aklım Bayern diyor

0|1
    0|0
    • Cimbomun şansını nasıl görüyon renktaş?

• Ben Schalkeyi eleyeceğimizi düşünüyorum her şeye rağmen 1-1 lik sonuç çokta kötü bir sonuç değil Tabi yenmemiz gerekirdi ama Tur şansımız hala yüksek ben yarı final bekliyorum açıkçası olmasada canları sağolsun

• ımarım Renktaş.

• Bayern münih

0|0
    0|0
  • Milan dün fazla dalga geçti en son böyle bir maç hatırlıyorum rövanş 7-0 dı barçanın işi zor ama çıkarsa kimse tutamaz ben yinede galatasaray dedim.

0|0
    0|0
  • Bayern Münih iyi top oynuyor.En şanslı bence onlar.

0|0
    0|0
    • Galatasaray peki?

• İyi bir Galatasaray taraftarı olarak en fazla bu turu geçebiliriz diyorum. Şamp.Liginde iddialı olabilmemiz için bu kadronun alttan gelecek takviyelerle falan 3-4 sene beraber oynaması lazım. Uefa kupası öncesi gibi.

• hımm.

• bayern alır kupayı mütiş oynuyorlar..

0|0
    0|0
  • bayern gibi gelio

0|0
    0|0
    • neden ?

• Galatasarayın şansı ne?

• bu futbolla galatasarayımızın şansı çok zor be :(

• GALATASARAY

0|0