Bu Aksamki Maçı İzleyen?

Bu aksamki Fenerbahçe Gaziantep maçını izleyipde hala hakemler Fenerbahçenin yanında diyenler var mı acaba?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Vardı l*n canerin orkana yaptığı hareket penaltı verilmedi bir ikincisi mehmet topal uçarak giriyor kırmızı yok alper adamın bileğini kırıyordu sadece sarıyla geçiştiriyor daha sayim mi alper attığı golde topu eliyle düzeltiyor yayıncı kuruluş bile pozisyonu gösterdi söyledi neyin kafasını yaşıyosun sen

0|1
    2|0
    • canerin yaptıgı penaltıydı evet ama h. alinin pozisyonu kırmızı değildi alperin değil rakibin golünde el vardı markovic e resmen tokat attılar

• Hasan alinin kırmızısı adildi akşam spor programlarında masaya yatırıldı. Birçok spor yazar %80 kısım haklı bir karar dediler. Gelelim markovic pozisyonuna evet faul sarı kart vermesi gerekti vermedi. Eğer bunları göz önüne alırsak normal şartlarda sizin o maçı 8 kişi tamamlamanız gerekiyordu mehmet topal ve alperde kırmızı görmesi gerekirdi. Maçın hakkı beraberlikti Nitekim öyle de oldu.

• spor programları dediğin programlarda %80 futbol dışında konular konusuluyor :)

• İzlemedim yorum yapmicam. Bildiğim tek şey var Vitor Pereira bu takımı şampiyon yapacak.

1|0
    0|0
  • Hakemler bu yıl kartalla uçuyor orası belli yazık oldu Fenerbahçeme bu akşam

1|0
    0|0
  • Maçı izledim iki takımda iyi oynadı fener daha iyi oynadı 10 kişi mücadele verdi ona ragmen berabere bitti

1|0
    0|0
  • hakem ince ince doğradı ama takım yine saçmaladı nani gezindi diego ilk yarı yoktu hasan ali zaten takımı s.. attı

1|0
    1|0
    • h. ali nin sucu yokdu tamam temas var ama kırmızı kartlık değildi adamların golunde el vardı

• hasan ali öyle avel gibi dalmayacak adama girişine bak eline kozu vermeyeceksin zaten art niyetli pezewenk , golden önce eli görmedim dur kız izleyeyeyim

• Ne kadar hakemler Fenerbahceli diyen varsa...

2|0
    0|0
  • demekk, gaziantep hakeme daha fazla para vermiş

0|0
    2|0
  • Adamların 90 da penaltısı verilmiyor ama hakemler antepi tutuyor vay canına

0|1
    1|0
    • Fenerbahçe gereksiz bir kırmızı kart ile 10 kişi kalmasaydı rakip topu elle duzeltmeseydi hakem 90 da penaltıyı verse bile antep kurtulamazdı.

• fener ağlama

0|1
    2|0
  • futbol ile aram yok

0|0
    0|0
  • Belki fener hakeme böyle yönet dedi nerden biliyoruz..
    (şimdi aranızdan benim gs li olduğumu düşünenler olacak ama bn fenevliyim ve tm anlamıyla böyle düşünüyorum)

0|0
    1|0
  • Sensin mal

0|0
    2|0
  • Evet var. Hakemler Fenerbahçeli kesinlikle

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bosver haftaya cincon bjk birbirini yiyecek bizde arkamıza yaslanıp bu malları izliyecez 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Cincon, 8taş, fenev gibi çocukca kelimeleri bırakın artık.

• Zeka seviyeni merak ediyorum

• Offfff mal senin beynin olsa cinconu tutmazsın
      Ayrıca ilk cinconlar fenev dedi diye bende cincon demeye başladım hersey karşılıklı eden bulur.

• Penaltıyı vermedi ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...