İlişkideki zaaflarınız nelerdir?

Güzel giden bir ilişkiniz vardı, fakat bir süre sonra ayrılmak zorunda kaldınız. Sevgiliniz sizin ile tekrar barışmak istiyor fakat siz istemiyorsunuz. Sizin ile barışmak için zaaflarınızı kullanmak istiyor.

1-) Zaaflarınız var mıdır varsa nelerdir?

2-) Hangi zaaflarınızı kullanırsa ona karşı dayanamayıp tekrar barışabilirsiniz?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• sürünmesi lazımmmmm

süprizlere daynamam ama acayip kızdıysam öyle basit şeylere affetmem

0|0
    0|0
    • mesela neler olabilir

• tesekkur ederim arkadasim :))

• ne demek arkadaşım:)))

Kızlar Ne Diyor 13

• karsimda aglasa ne yapacagimi bilemezdim, üzülürdüm bilmiyorum o an ki barisma ihtimalim cok yüksek olur ama bunu tekrarlamaya baslasa, onuda yemezdim yani..

0|0
    0|0
  • Ben istemedikçe o bana zorla birşey yaparak barışmaya ikna edemez.

0|0
    0|0
  • benim için uğraşması saatlerce birsürü şiir yazıp eskisi gibi olduğuna beni inandırması kısaca çok ilgilenmesi en büyük zaafım her sefernce bu yzden barışıyorum sonucuna gelirse o hiç bi zman eskisi gibi olamıyor sadece barışmak için yalan söylemiş oluyor

0|0
    0|0
    • gunlerce onun ile barismak icin neler neler yaptim benden daha cok ilgili bir sevgili adayi olamaz sanirim bu kadar iddali soyluyorum fakat hala cezami tamamalayamadim sanirim yada ismimin uzerini cizdi :(

• malesef o da bana ayni degeri vermiyor :(((

neden bir taraf cok sveerken diger taraf az sever yada sevmez :((

• bende anlamıyorum oysa ki iki taraftA çok sevse ne kadr mutlu olunur:S

• ayrılık girince, hiçbir şey aynı sıcaklığında kalamaz,üzgünüm.

ufak küsüşlerde, sıcacık gülümsemeye ve aynı sıcaklıkta bir kahveye, hayır demem.

0|0
    0|0
  • Sonuçta ayrılmış,sevgininde olmadığı malum gerisi faso,fiso barışmaya gerek yok...

0|0
    0|0
  • seviyorsam ve iyi anlaşacağımıza inanıyorsam; (ki ikiside aynı önemlilikte) zaaf kollamasına gerek yok barışırım. Sevmiyorsam Ya Da İyi anlaşacağımıza dair içimde bir umut kalmadıysa isterse dünyanın tapusunu elime sıkıştırsın bir anlam ifade etmez.

0|0
    0|0
  • ona duyduğum en büyük zaafım sevgim ve onun ailesine duyduğum saygıdır özellikle babasıyla ilgili olursa hayır diyemiyorum

0|0
    0|0
  • Giden gitmistir agzinla kus tutsa barismam.

0|0
    0|0
    • neden bu kadar kati davranmak zorundasiniz ?

• neden dinlemeyi denemiyorsunuz belki nedenleri olabilir size mantikli aciklamalar sunacaktir

ikinci bir sans icin sizden ozur dileyecektir hatasinin farkina vardigini anlayacaktir

• ben kendi dogrularimla yasarim ve bir yada iki kere dinlemisimdir elbette dinlesemde aklim ve mantigim ne diyorsa onu yaparim aciklamami ayrilmadan once soylemesi gerekiyor ayrilip terkedip geri donmek istediginde degil

• kendimi haksız bulmuyosam yani hatalı değilsem hiçbir şekilde barışmam ve yaptıkalrından etkilenmem

0|0
    0|0
    • cok katisiniz yaaaa :((((

bizi hic dusunmuyormusunuz peki biz ne hale geliriz ne yapariz

• yaramazlık yapma fikrine hayır diyemiyorum.

0|0
    0|0
    • henuz o asama degiliz :(((

elbetteki bu fikre sicak bakarim ama karsi tarafin buna ne tepki verecegi hakkinda hic bir fikrim yok once barisalim sonra yaramazlik yapariz :)

• Beni Gerçekten sevdiğne inandırsın.. TAbi Bende onu seviyorsam barışırım :)

0|0
    0|0
    • gercekten sevdigini inandirmasi icin neler yapilabilir peki ornekleyebilirmisin

• Mesela. Onun yanında istemediğim Bir kızla Konuşmasın. evinin Önüne Çiçek bırak Çok güzel olur bence tabi babası kızmazsa..

• bunlar bana klise geliyor biraz daha yaratici bir seyler dusunmek isterim

hem cok sasirtmaliyim hem de yaptigim surprizden memnun kalmasini saglamaliyim

• En büyük zaafım vicdanımdır dokunması yterli de onda kapasite eksik

0|0
    0|0
    • vicdana dokunmak nasil olabilirki sizi cok iyi tanimiyorsa nasil dokunabilir

veya bunun ornekleri neler olabilir

• bence boşver.

• bosver demek ile olsaydi keske coktan bosvermistim ama gel birde kalbime soz gecir

dinlemiyor iste :(((

• zaafım yokdur.ama seviyorsam dönerim.aşkım bitmişse istedigni yapsın dönmem.

0|0
    0|0
    • bu kadar kati olabiliyormusunuz gercekten ikinci bir sans vermeyi dusunmezmisiniz

diyelim ki verdiniz ve ayni sekilde sevebilirmisiniz yoksa sevginizde dusus olurmu

• soguduysa dönmeyebilir..keşke yapmasaydın.

• %1 sansimin oldugunu dusunuyorum bu kadar kotu bir durumdayiz ama yine de o % 1 i mutlu sona cevirmek icin cok ugrasicam cok calisacagim benim emek ve cabalarima ragmen yinede donmezsse yapabilecegim bir sey kalmaz en azindan ben elimden gelen herseyi yapmis olurum sevgime layik olmadigini dusunur unutmam daha kolay olur

kaybeden kisi ben degil o olur. bu kadar cok severken bana deger vermemesi kendi karakteri ile olculuru :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevdiğim kişi üzerinden konuşmak istiyorum.

Zaaf için çok fazla bişe demicem çünkü o zaten çoktan benim zaafım olmuş.Onu gördüğümde nasıl tutabilirmki kendimi Bana dönüp o şirin suradıyla " aşkımmm!" demesi , kocaman bir öpücük kondurması,sararken bile dolu dolu sıkıca sarması işte zaaflarım bunlardır.

Şimdi bana söyleyin nasıl da geri çevirebilirim onu? nasıl dayanarım beraberlik teklifini geri çevirmeye? o değilmiydi benim zaaflarımın sahibi? Meğersem çok kolaymış. O uzun zaman içinde buruk yaşamaya gerek yokmuş. Arkadaşınlka birlikte olmuş bir gecede...

Zaaflarım noldu birden bire? yok oldular hayır söylim Temel his duygularından biri İntikam almak diğeri ise nefret etmek. Bunlar zevk içindeyken susadığında şarap içen ağıza, Kendine geldiğinde içmesi gerekilenin "su" olduğunu ögretmektir.

0|0
    0|0
  • Dün Gece Sevgilim Aradı Birden

Ayrılalım Dedi Hayır Yok Senden

Beşiktaşı Daha Çok Sevdin Benden

Bitti Gitti Dersin Soran Olursa

Üzgünüm Sevgilim Anlaşamadık

Siyah Beyaz Aşkı Paylaşamadık

İşte Böyle Birşey Beşiktaşlılık

Deplasmanda Dersin Soran Olursa..

0|0
    0|0
  • ayrılmayı kendısı ıstemısse hıcbır zaafımı kullanamaz

1|0
    0|0
  • Hastayım 1 aylık ömrüm kaldı demesi lazım :)) Allah göstermesin tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...