Fenerbahçe- Bate Borisov Maç Skoru Tahminleriniz?

Arkadaşlar beyaz rusyadan beraberlikle döndük bu akşam evimizde seyircisiz oynucaz ama stad dışında müthiş taraftar olacak sizce kaç kaç alırız ve gol yermiz acaba ?

Gizli Kullanıcı biliyorum 5-0 yeniliriz. Sen yazmadan ben yazayım

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1-0 Fener alır.Bate'nin Fener defansını geçecek hücum hattı yok.Fizik avantajlarıyla duran toplardan belki bulabilirler ama o da zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk yarı gol yerseniz kötü olur sizin için..Ama şanslı görüyorum sizi.. Alırsınız bugün maçı..

1|1
    0|0
  • uzatmalarda maç biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• fb2-bate 1

0|0
    0|0
  • Fener bildiğin fener havasında oynarsa kazanır rahat alır maçı fakat havalanırsa bi tarafları nasıl olsa alırız diye yenilir/elenir. Yalnız şöyle bir durum var sert taşa çarptıklarını rusyada anladıkları için bana kalırsa Fener alacak bu maçı bir BJK li olarak söylüyorum bunu.

0|0
    0|0
  • 2-0 biter webo ve emre atar golleri

0|0
    0|0
  • En az 2-0 yeneceğiz

0|0
    0|0
  • 1 yanım 2-0 fener alıcak diyo bir yanım maçın baçında gol yiyecek diyo ama inşallah elerler Bir Galatasaraylı olarak Fenerin elemesini canı gönülden istiyorum

0|0
    0|0
  • gsliyim.ama bu akşam fb liyim yeneriz inş.zaten bateninselçuk kendi kalesine atmazsa gol atacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • 1-1 berabere biteceğini hissediyorum

0|0
    0|0
  • 1-0 fb alır

0|0
    0|0
  • alırız sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • 3 - 0 fener alır karşı takım zayıf atak yapamıyor. geçen maç 10 kişi gol atamadılar

0|0
    0|0
  • 2-1 fenerbahce derim dunku galatasaray macina 1-1 demistim bildim bunada 2-1 diyorum

0|0
    0|0
  • Fener alır

0|0
    0|0
  • berabere biter

0|0
    0|0
  • 2-0.Saldır FENERİM

0|0
    0|1
Yükleniyor...