Eski haline çevirmek için boyanın üstünden kaç gün geçmesi lazım? Bayram bayram olacak iş değil :(

Arkadaşlar beyaz tenli kumral saçlı biriyim değişiklik yapıp gözlerimi ön plana çıkarmak için bal köpüğü boya aldım bu arada göz rengim de bal köpüğü ama gel gelelim ki benim saçım bakır kahve oldu acayip olan kısmı dipleri sonbahar kızılı kenarları kahve oldu ve doğal saçımdı alttaki hiç memnun değilim boyayalı 2 gün oldu. Ne yapmalıyım, nasıl çeviririm eski haline bir de kaç gün geçmesi lazım boyanın üstünden?

Güncellemeler:
yeni halimi koydum olmamıs dımı :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet ten renginle uyumsuz olmuş .

0|0
    0|0
  • resimdeki son halinse yüzünden okunuyor pişmanlığın xD

1|0
    0|0
  • o değil de elkindeki malzemeyi neden kullanmayı beceremezsin de şekil değiştirir kendini araba gibi modifiye edersin:D şu halin işlemeye uygun yani eğer sensen...

0|0
    0|0
  • zımpara,kezzap,tiner bu 3 malzeme size yardımcı olcaktır efem.

doğal olunuz efenim tamam doğal iken gayet çirkinsiniz ama yapma bunu kendine melis.

0|0
    0|0
  • yak gitsin gemileri, maviye geç...

0|0
    0|0
  • çiğ tavuklar aşkına... eski amerikan filmindeki bi bayan vardı monarosa mıydı neydi:D

0|0
    0|0
    • eee :D ıyı kotu :/

• carlosiye:D ayıp ediyon hastane çok hoşuma gider... özellikle morglar:D küçükken çok gezerdim...

• baba bana cesed de baska bısı deme :))))

Kızlar Ne Diyor 3

• direk kuaföre git

0|0
    0|0
  • okadarda kotu olmamıs ya:)

gıdıp en en koyu kahveyı alıp once saç dıplerıne sur 30 dakıka beklet sonra uçlara sur 15 dakıka beklet boylece esıt uyumlu renk yakalarsın rengı koyu alkı yıkandıkça açılacaktır zaten

0|0
    0|0
  • İlk günlerde kızıl tonları ağırlıklı durur bal rengi saçta. Yıkadıkça akacak o renk. Bunu hızlandırmak için beyaz sabun ya da arap sabunuyla saçını yıkayabilirsin. Rengi tamamen kusturmak istersen lorealin boya akıtıcısı var. Bunu kuaför malzemesi satan yerlerden bulabilirsin. Saçım yanar dersen 2 paket kabartma tozunu saçına yetecek kadar suyla karıştırıp sür yarım saat bekle yıka. Akacaktır.

0|0
    0|0
    • cok teskkur ederım hemen denıcem

• Zamanla gidecek kızıllıklar. Eğer kızıllıktan çok rahatsız olursan küllü bir renge boya.

• tamam tsk (:

Yükleniyor...