Kapat

Sevdiğiniz kızın kankasından yardım ister misiniz?

Sevdiğim kızın en yakın arkadaşından yardım istemeyi düşünüyorum. Daha flört aşamasındayız bu arada. Doğru bir hareket yapmış olurmuyum yoksa anında yetiştirirmi bana seni sordu diye ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• sakın yapmayın kızlar hoslarına gidior gibi görünsede gitmez yapmayın

0|1
    0|1
    • kızı seviyorum ama nasıl derler bilmiyom ama kabuğundan bir türlü çıkaramadın çok zorluyor beni ondan dolayı yardım isticektim ama...

• bence kendin halle kimseden yardm isteme

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Yetişirir . Sonra bi bakarsın ki baldız baldan tatlı olmuş kızın kankası olmuş senin sevgilin :) örnekleri var. Sen en iyisi direk kızla konuş.

0|2
    0|0
  • anında yetiştirir malesef.

0|1
    0|0
  • yetiştirir gbi gelyr bna

0|1
    0|0
  • anında yetiştirmesi kuvvetle muhtemel

0|1
    0|0
    • ama kötü şeyler değil iyi şeyler konuşucam arkadaşla bu bana dez avantaj mı olur diyorsun ?

• birçok şeyi konuştuk evet seninde dediğin gibi çekingenlik var bede orda da kankasını araya girmesini sağlıyım diyorum.

• olabilir tabi erkekler genelde böyle yapar zaten ama onun arkadaşı senin arkadaşın değilse yani tanışmanıza falan vesile olmadıysa araya sokman pek uygun olmaz kendin konuşsan daha hoşuna gider

• KESİNLİKLE YETİŞTİRİR,SAKIN ÖYLE BİR HATA YAPMA.

0|1
    0|1
    • Ama ona arkadaşını nasıl sevdiğimi söylicem ve onun aracılığıyla sevdiğimi görmek için ekstra randevu koparabilirmiyim düşüncesindeyim.

• BAŞKALARINI KULLANARAK YAPMA BUNU, SEVDİĞİNİ NASIL SEVDİĞİNİ ONA SÖYLE ONA GÖSTER,BİR YOLUNU BULABİLİRSİN HER ZAMAN,BAŞKA BİRİNE İHTİYAC YOK,KENDİ ÇABALŞARINLA RANDEVÜ ALABİLİRSİN.O ÇABANI ONA GÖSTER AMA BAŞKALARINDAN YARDIM İSTEYEREK DEĞİL.

• kesın yetıstırır ıstısnası yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yetiştirmesi bile bir yardım değil mi zaten ...

0|2
    0|0
  • biladerr hic bulasma bu islere benim basimaa geldi ne geldiysee bu cocukluk arkadasindan sonra ablasindann

keskee hic tanismasaydimmm aramizz süperdii ve bi gün hep beraber iste dolasmaya oturmaya gitmisdik o günden sonra ben kizin yüzünü birdaha göremedimm hic birsey demedende gitti

aman uzak durr

0|1
    0|0
  • yardım isterim ama ona acılma yada sevgim ile ilgili konularda değil. git direk kız ile yüz yüze görüş konus aşk meşk olaylarında 3. kişi hep bok kişidir

0|1
    0|0
Yükleniyor...