Gaziantepspor 2 - Fenerbahçe 2 Düşünceleriniz?

#LidereSelam

#Beşiktaş Liderliğe Devam !

Fenerbahçe İle Karşılaştı Gaziantep İle Fenerbahçe 2-2 Berabere Kalarak Liderlik Şansını Yitirdi Ve Liderliği Tekrar Sahibine #Beşiktaş 'a Bıraktı

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Fenerin yenilmemesi büyük şans.

0|0
    1|1
    • Şans değil Fenerbahçe nin başarısıdır hakem gs tohumu sahaya fenerbahçeyi doğramak ıcın cıktı

• @FenerbahceLeee ya sen nie taraflı bakıyosn kardeşim şu fanatikliği bir bırakın ya tamam bizde fanatiğiz ama doğruları sölüyoruz ulan ne kadar fenerli tanıdıysam hiçbiri kabul etmiyo kendilerne yapılan böle güzellikleri adam canerin pozisyonuna penaltı değil hasan alini kırmızı değil diyo kalkmıs bide bana futbol bilgisinden bahsediyor

• knka bugun sen sinan engine selam gönder diye mesaj mı attın ınstagramdan falan?

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim hakemden cok fener bugün şansızlıkla puan kaybetti 2 top direkten elle gelen gol ve dagılan kırmızı kart maçta gaziantepin hiçbirşeyi yoktu tek kale maç oldu son dkkalarda geldiler bir oda fener cok acık verdi riskleri aldı diye. ilk golde el vardı antepin attıgı hakem görmedi sonra alperin attıgı 2. golde de el vardı hasan alinin pozisyonu bencede kırmızı karttı canerin pozisyonda penaltıydı ama markovicin yüzüne bildiğin dirsekten beter bir el attı adam yan hakem bayragını kaldırdı ısrarla faul dedi ama orta hakem vermedi? sımdı soruyorum bu ana kadar hakeme laf etmedim başlarkende hakemden cok şansızlıkla dedim ama bu dakkadan sonra hakemin kötü niyetli oldugunu gördüm bu hakem podolskinin elini görmeyen hakem diegonun elini gördü normalde gene hakem etkilemez derim belki bu maç için bile hadi es geçeyim dicem ama adam kötü niyetli oldugunu o markovicin pozisyonunda devam ettirmesiyle gösterdi cok önemli bir noktadaydı faul onu vermemesi bu affedilemez işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hakemin atandığı günden belliydi bu zaten

0|1
    0|0
  • Geçen hafta nazar attık. Haftaya da dahil yine lideriz.

0|1
    1|2
  • Futbol boş iş koca koca 24 adam bir topun peşinde koşuyor 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Futbol boş iş diyosun 11 le 11i toplayıp 24 diyosun. Matematiğine yandığım seni önce parmak hesabı yapmayı öğren

Erkekler Ne Diyor 15

• Maçtan önce skora kadar söyledim , iddada elin gitse 1 e 17 alacağım gel de yanma
    Teyit etmek isteyen varsa
    www.kizlarsoruyor.com/.../q4276984-gaziantep-fenerbahce-maci-icin-skor-alalim

0|1
    1|0
  • Maçın özetini bekliyorum şu an Rıdvan Dilmen Fenerbahçe'nin kötü futboluna rağmen 1 puan alması bile iyi diyor. Beşiktaş'ı kutlarım dünkü galibiyetten ama şunu da söylemek isterim Liderlik sizin olsun şimdilik biz Mayıs'ta Şampiyonluk kutlamasına hazırız. ⭐⭐⭐⭐☺

Eğer Cimbomum şampiyon olamazsa Beşiktaş'ın olmasını isterim.

0|1
    1|0
  • 60 metrelik mesafeden bariz gol şansı diğe kırmızı kart veren hakemin amkk fernandaonun göğüsüne tekme atarlar ona kırmızı göstermeyen hakemin amkk. topal ve nanin resmen bacaklarını kırmak istediler. faul bile vermeyen hakemin amkk. son dakikada fernandaonun direkten dönün topunda amkk.

1|0
    0|0
  • Gs yavrusu Metin Tokat ın akrabası Başakşehir macını gs ye hedıye eden Serkan Tokat antep in ilk golunde el i yıne gormedı
    Ortasahadki bir faulu bariz gol şansı dıye nıteleyıp kırmızı verdı

resmen işlenmiş kafada kurulmuş ve Fenerbahçe yi durdurma arzusuyla hakemın sahaya cıktıgı bir mactı ustune babaları Tff de 14 hafta boyunca hıc bır topcunun kart cezasını ertelemezken Chıbukenın cezasını erteledi

Pisligtv ve maşası tff ile adamları mhk nın oyunu

0|1
    0|0
  • 10 kişi ile zor olmuştur, bakmadım ama biraz takipte kaldım.

kupon geldi, önemli olan buydu.. :)

0|0
    0|0
  • Sezon Sonu geri almak üzere liderliği Beşiktaş a teslim ettik Mayıs Ayında görüşmek üzere #Şampiyon Galatasaray

0|0
    1|1
  • Hacım ben bir osmanlıspor taraftarı olarak yazıyorum, hakem maçı katletti.

0|2
    0|0
  • Feneri yenerdikte iste hakem pijlik yapti

0|0
    1|2
  • Haftaya yenmemiz lazım Gs'yi :D

0|0
    0|0
  • Haftaya Gomez gs ye yerleştirdi mi o zaman daha çok tadından yenmez olacak liderlik :D

0|1
    1|1
    • Haftaya maç Gs nin olacak kardeş Lig e denge getircekler Fenerbahçe başakşehir macıda berabere bitecek Ligtv para kazanmalı

• @FenerbahceLeee haftaya Cüneyt çakır gibi isimler atanmaz ise hiç bir sıkıntı olmaz kardeşim

derbi bizimdir.

• Olay bu haftadan başladı kardeşim Başakşehir gs macının podolskinin voleybolculugunu gormeyen gs yavrusu metin tokat ve guruhunun tohumu Serkan Tokat antep in ılk golunde eli yine gormedı hasan alinin pozisyonundada ortasahadaki bir topu bariz gol olarak gordu...
      Tahkim kurulu antepin etkılı oyuncusu chıbukenin kart cezasını erteledi...
      Hakem yine dk 87 de markovicin suratına atılan tokatı gormedi...

Haftaya mac en cok berabere biter bjk gs macı...

• Hayret bu gün 23 Nisan da değil ama 😂😂😂😂😂

0|0
    1|0
  • Bu hafta bizle oynuyorsunuz klasik bir şekilde sizi yeneriz fener lider olur

0|0
    0|0
  • Mehmet Topalın adamın kafasına ayağını uzattığı pozisyonda sanırım adamın kafasını yaramadı diye kırmızı veremedi hakem. Canerin pozisyonda ise ayağına basılan adam maçtan sonra kramponunun yırtıldığını gösterdi. Caner dokunmakla kalmadı kramponuda yırttı. Mehmet Topal kırmızıyı alınca zaten maç biterdi. Ama veremedi hakem.

0|0
    0|0
  • Aşkhisar deşçek hepinizi.

0|1
    0|1
  • Haftaya gs yener lider yine fener olur.

0|2
    0|1
Yükleniyor...