Schalke04 Galatasaray'ı ucuz yollarla elemek istiyor masa başında

schalke fifaya drogbanın lisansını bahane ederek hukmen 3-0 elemek derdinde ne düşünüyorsunuz

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Schalke iyiydi de bu kadar gsye b.ok atmalarına gerek yok. En kötü alman takımı dediğini schalke çeyrek finala kadar oynayacak takımlardan biridir.

FB nin oğlanlıklarını konuşmaya gerek yok, hani betaya 80 gol de atsa, adamların adı çıkmış birkere.

04 Gol atıyor fb gooool diyor. Bu zihindeki adamlara drogbayı sorman hata, adam şık şekeile oynadı. Gidim taraftarı dudadğından mı öprsün ne yapsın bu gsli anlamadım ki.

yaz. Betaya üst.

3|4
    0|5
    • vahayyyyy süperdi yorumun helal

• Noluyo lam burda?

• Adamın söylediği her kelimede yalan var o bakımdan böyle kendini bilmez Cahillerle uğraşmayacağım

Erkekler Ne Diyor 12

• ucuz yol mu ? dün akşam gördük. farfan eski farfan olsaydı 5 tane atarlardı

0|2
    0|0
    • gs olmadıgın için kendi takımın olsa böyle mi derdin

• asıl gs taraftarı bunu düşünmemeli di mi=? shalke su anda 0-0 ile tur atlar. niye böyle seylerle ugrassın. Belki deçindeki adamlar onlara gaz vermiştir di mi

• Galatasaray bu iş bitmedi demeden bitmez Drogba dün Schalke savunmasını çok zorladı onlarda biliyorlarki Fit bir Drogba ve hazır Sneijder ile Galatasaray turu geçer şu an herkes Schalke turu geçer diyor ama Ben hala favorinin GS olduğunu düşünüyorum yeterki Hoca Sneijderi forvet arkası oynatsın

0|0
    0|0
    • Adam diyorki bana her sen Şampiyonlar ligine gidiyoruz diyor acaba bendemi bir sorun var en son Maldonada falan varken gittiler

• sizofrenlik var vah vah halen 10 senedir yenemediniz diye hayel alemindeler

• haksızlık yapan cezasını çeksin.sorun yoksa endişelenmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir hamle bu. Schalke aslında böyle bir şeye gerek duymamalıydı. Zaten avantajlı bir skorla kendi sahalarına döndüler. Futbolu Galatasaray'dan daha iyi oynuyorlar, buna gerek yoktu. Zaten hükmen mağlup falan olmaz Galatasaray, böyle bir şey olamaz. Ancak Galatasaray'ın çok ekstra işler yapması gerek elemesi için. Yoksa Schalke futbol olarak daha üst düzeyde

0|0
    0|0
  • bir sorun olmaz dert etmeyin gs almanyada yenecek bitirecek bu işi almanlar boşa kürek çekiyor

1|2
    0|1
  • drogra eski takımın kaçar gibi geldi Gs e,o üsrete asla gelmemesi gerekirdi,Gs iyi alıştı beleş futbolcuları bulup leş yapmaya,ohhh futbolcuyla anlaş senin olsun,umarım 3-0 hükmen kararı çıkar.

0|1
    0|0
    • umarım sizde küme düşersiniz

• Feedback böyle yorumlar gelince düşünüyorum acaba bu herifler Türkmü diye şahsen ben bugün FB nin yanındayım böyle zihniyetlerin ülkemizde olması gerçektende ne kadar düşük bir zeka kapasitesine sahip oldugunuzu gösteriyor biraz adam olun bee

• bende fb nin yanındayım,Gs e sinir oluyorum,başkalarının yorumlarına tahammülü olmayan kapasiteden yoksun olaN İnsan varsa oda sensin.

• Bence yapmalarina gerek bile yok..

oynadiklari gibi kendi sahalarinda da oynasinlar galatasarayi elerler..

0|0
    0|0
  • ucuz-pahalı schalke eleyecek bence

0|2
    0|0
    • batede sizi eleyecek bugün

• klsdlipşsa Sen bi tatile çık çiçeğim. Dün bu maça zaten berabere kalır demiştim.Gerçekçiyim yanı abartmadım. Yalnız anlaman için okumak yetmiyor bazen biraz düşünmek gerekir anlaman için.

• Beni güldürmeye hala devam ediyorsun.

• vlh o gibi seylerden bir sey çıkacağını sanmam yani fifa gsyi yanlıs bulmaz takımdaki kontrarında gecikmeli para vermezseler kendi bonservislerini alabilme hakları var futbolcuların drogbada onu yaptı bir bjkliyim bu arada

0|0
    0|0
  • tabi yaa anlat dinlemesi heycan li oluyo

0|1
    0|0
  • Biz buna kısacası g.t korkusu diyoruz :) Bu arada bu soruyu niye gizli sordun merak ettim

0|0
    0|0
  • olmaz oyle sey ya

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...