Kayınvalidenizin bakımını üstlenir miydiniz?

Kayınvalideniz veya Kayınbabanız bakıma muhtaç. Ve birinden diğeri vefat etmiş. Bakımını üstlenir miydiniz?

Kadın/ Adam yanlız bakıma muhtaç…Bakımını kendiniz üstlenirmiydiniz? Evinize alıp siz bakarmıydınız ona? Yoksa Yaşlılar Yurdunami bırakırdınız?

Veya diyelimki bakıma muhtaç değil sapa sağlam. Ama yanlız, eşi vefat etmiş. Sizinle aynı evde kalmasını istermiydiniz? Veya yok yanlız kendi evinde yaşasın veya Yaşlılar Yurdunda kalsın mı derdiniz?

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben bakardim seve seve. Esimi seviyorsam onun annesini veya babasinda sevmeliyim ve sonucta bu sadece onun basina degil benim anneim babaminda basina gelebilirdi Allah korusun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eşimin annesi , eşimin babası diye bir ayrım yapmam ben oda benim annemdir , kendi annemi başkalarının eline bırakmayacağım gibi eşimin anne ve babasını da başkalarına bırakmam .

1|0
    0|0
  • Kimseyi sokapa atmayın. ARKADALAR HERŞEYDE BİR HAYIR VARDIR. HER ANIMIZ SINAV GELECEĞMİZ İÇİN. Bu sınavı geçmeye bakın:) Geçen bir sokak kedisi ölmesin diye aldığım bir ürünün taksidi olan 300 lirayı veterinere verdim aşısı serumu falan. Tabi bu sebepten taksidimi ödeyemedim ve azda olsa faiz bindi. 1 hafta sonra paranın 2 misli geri döndü. Allah büyüktür :)

1|0
    0|0
  • Eşimin annesi babası benimde annem babamdır. Ben onlara bakmazsam eşimde benim anne babama bakmaz. Ben severek bakardım.

1|0
    0|0
  • olur canım niye olmasın ki

1|0
    0|0
  • neden olmasın sonucta oda annem babam olucak

1|0
    0|0
  • bakımını üstlenmek ağır bir laf bence ihtiyaçlarını karşılamak demek daha makul

1|0
    0|0
  • sonuçta ben erkeğim benim bizzat bakabilmem düşünülemez ama

eşim bakmak isterse izin verir ve yardımcı da olurdum...

1|0
    0|0
  • Kızlarını alıyoruz... Neden bakmayalım ki..

Bir oda veririz.. Bizimle yaşarlar.. Onlar için de iyi olur.

Sürekli telefonda konuşup haber almaya çalışmaktan daha iyi olur..

1|0
    0|0
  • Soruya en dürüst cevap efsunumdan gelmiş , insan eti ağırdır böyle bakarım bakarım derlerr başa gelince ...

1|0
    0|0
  • benmle birlikte yaamasına gerek yok. ancak kendime yakın bir yerde bir yer kiralayabilirim. bir de hastabakıcı birini kiralarım ve hergün de ziyaretine giderim.

kayınlık hısmı önemli değil, kendi ebeveynlerime de böyle yaparım.

1|0
    0|0
  • yarın benımde basıma neler gelecegını bılemem kımseyı sokaga atmam esımın aılesı benımde aılemdır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ilerde çocuklarım torunlarım bana napmasını istiyorsam onu yapardım.sonuçta etme bulma dünyası ve tabi merhamet duygusuda ağır basar insanda kıyamaz.bakımını üstlenirdim ama tek başıma olmazdı belki bi bakıcı da tutardım hem diğer işlerimide hallederdim.ama eğer sadece eşi vefat etmiş bakıma muhtaç değilse.teklif ederdim bizde kalabileceğini kalmak isterse kalır kalmak istemez ben burda daha rahatım burası bana anılarımı hatırlatıyo burdan ayrılamam derse peki derdim ama haftada 1-2 defa mutlaka kendim giderdim.çocuklarımda istedikleri her zaman giderlerdi tabi.

1|0
    0|0
  • büyük konuşmıyım ama üstlenirim

1|0
    0|0
  • takma dişlerini de yıkarım, altını da bezlerim, yemeğini de yediririm, banyosunu da yaptırırım, tırnaklarını da keserim... A'dan Z'ye ne ihtiyacı varsa elimden geldiğince yerine getiririm. Yaşlılar başımızın tacı evimizin bereketidir.

1|2
    0|0
  • eger bana insan gibi davrnmissa yaslilar yurduna birakmazdim. herseyiyle ilgilenirdim kendi evimizde.

insan gibi davranamamissa gelsin evin bir kösesinde yasasin. yemegini suyunu veririm gerisi alakadar etmez beni.

oturup sohbet etmeyi vs beklemesin bu durumda, ve kendi vucut temizligini yapamiyorsa elimi bile sürmem, ya kendi cocugu ilgilensin bu durumda ya da bakici tutsun. ben besleme konusuyla ilgilenirim sadece.

1|0
    0|0
  • Bakardim basimin ustunde yerleri vardir sonucta esimin annesi babasi benimde annem babam olacak :) sofraya iki yada uc tabak fazla koyariz allah ne verdiyse yer kalkariz yeterki gonuller bir olsun..

1|0
    0|0
  • ben isterdim

1|0
    0|0
  • gelin olarak o benım vazıfem olmaz cocukları vardır elbet degılmı ama kadın yalnızsa buyursun gelsın yasasın bızle yanı benım esımden baska cocugu yoksa seve seve bakarım neden bakmayayımkı

1|0
    0|0
  • Bu bir lütuf değil Olması gereken bişey... İster bakıma muhtaç olsun, ister dimdik ayakta dursun...

1|0
    0|0
  • bakımını da üstlenirdim yanımda yaşamasını da isterdim. ne ekersen onu biçersin...

1|0
    0|0
  • Bakarım , bugün ona yarın bana hayat müşterektir.

1|0
    0|0
  • Kendi evinde kalsın. Yardımcı falan tutarım. Ben birinin bakımını üstlenecek biri değilim.

1|0
    0|1
  • Bakardım, hiç düşünmezdim aksini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...