Çok gıcık olduğum bir kız var?

Taekwondo yapıyorum ben. Bu kız da aynı antrenmana geliyor. Böyle acayip süslü bir şey spora bile makyajla takıyla geliyor. Bir de salondaki herkese yavşadı eski sevgilime de. Genelde biz 3 kişi çalışıyoruz, bu da oluyor. Onunla çalışırken kafasına kafasına tekme atsam sonra da ayyy pardon desem mi?

Güncellemeler:
...

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bilirsin ama ben yapmıştım uyuz olduğum herife daha önce basket antremaninda ama tabii biraz öfke kontrolü olmayan biriyim güç kontrolumde yok tabii bir pas çıkarmışım çocuğa omuzdan topu tutamadi burnuna geldi her yer böyle kan oldu burnu kırılmış çocuğun koç tabii takımı öttürmüş hayvan gibi herif millet demiş işte bunlarin böyle böyle olaylari var diye kasıtlı yaptım diye takımdan atıldım zaten ondan sonra profesyonel basketi bıraktım ben kendi anımı anlattım artık yapıp yapmamak sana kalmış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Sakin ol

0|0
    0|0
  • Ölürse hapse girebilirsin

0|0
    0|0
  • senden korkulur güzelim

0|0
    0|0
  • Bence doner tekme at zaten biliyosun gormedim donerken canim k. b de

0|0
    0|0
  • ringe davet et , ağzını yüzünü kır :D kesin çözüm :D ama dayak yersen sıkıntı

0|0
    0|0
    • Başlayalı 1 hafta bile olmuyor ya :D Hiç bir şey yapamaz bacağını kaldıramıyor bile :D Ama o zaman da düşmanlık oluşucak aramızda

• kızdan nefret ediyosun sonuçta düşman olsanız ne olacak ki :D belki bükemediği eli öper :D

• Adukett Yap

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi olur kesinlikle yapmalisin

0|0
    0|0
  • ulan hem kafasına kafasına vuracaksın. Ondan sonra ayy pardonumu kaldı :)
    Siyah kuşakmısın?

0|0
    0|0
  • Oda sana aduket çekerse görürsün gününü

0|0
    0|0
  • Banada atsan keşke. Hiç pardon demene gerekte olmaz

0|0
    0|0
    • Sana atmam için sebep yok :D

• 37 :D

• Oha :)) ne güzel l*n :D lütfen uçan tekme at bana ayağın deymişken :D