Kapat

Hiç aynı sınıftan birisiyle çıktınız mı?

Ben çıkıyorum, ve gerçekten çok seviyorum.. ama O seviyormu Onu bilmiyorum işte ama ayrılırsak. sürekli Onu görücem ve kızlarla da arası iyi baya bi. Ben sinirden öleceğim ! sizin başınıza geldi mi böyle birşey?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• yok olmadı teklif ettim ama kabul eden olmadı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• nihat doğan derki uzun ve meşşakatl yolda vs.vs. falan filan... yani demek istediğim daha çook erkek çıkar karşına o senden ayrılmadan sen ondan ayrıl derim..

0|0
    1|0
  • başlasak diye düşünürsün başlayınca da "ya ayrılırsak"... bak nutkun ruhu vardır...ayrılmayı aklına çok getirme ayrılığı düşünme... beraber olmayı düşün... sen kazanırsın...

1|0
    0|0
  • lisedesin anlaşılan git çocukla sohbetini kur biraz mesafeli biraz yakın gibi davran başta kafası karışır belki onun. sonra yakınlaş ona sonrada açıl söyle ona seni seviyorum diye.

0|0
    0|0
    • Çıkıyoruz zaten :D ayrılınca napıcaz diyorum

• pardon :D ayrılınca sen yoluna ,o yoluna ama çok istersen arkadaş olun

• gelmedi.sen de baska erkekle cik o zaman onu gormezden gelmen daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • Ayrılınca derslere katılmam daha zor olur diye uzak dururdum.

Sonumuzu düşmeden sevmek gerekir düşüncesinde olsaydım farklı davranabilrdim..

0|0
    0|0
  • aynısını yaşadım diyebilirim kızlarla çok iyiydim sınıfa yeni kız geldi sonradan...bana takılmaya çalıstı baslarda arkadas olarak gördüm fakat olan oldu çıktık birseyler oldu fakat hiç iyi olmuyor gerçekten...tabi lise zamanındaysan...

0|0
    0|0
  • çıktık, sınıfta bir köşeye falan da çekildik. ergendik, hayvandık o zamanlar.

1|0
    0|0
  • sınıf olayı zor dikkat derim

0|0
    0|0
  • yok olmadı...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Oldu. İlişikilerini "ayrılırsak" sorunsalı üzerine kurma derim. Anını yaşa.

0|0
    0|0
  • uww hyatımın hatasıydı traji komik şeyler yaşadım her sabah sıramda bir çiçek olurdu mutlaka ince çocuk :D

1|0
    0|0
    • her sabah bayar be.

• adam sınava geç kalıyor sınıfca onu bekliyoruz o geliyor hiç bir şey yokmuş gibi sınıfa giriyor masama bir çiçek bırakıp yerine oturuyor profesör dövecekti o derece kıl oldu herkes :D

• aynı sınıf değil ama aynı işyeri başıma geldi okul biter ama iş biter mi bilmiyorum zorr

0|0
    0|0
  • ben hıc cıkmadım aynı sınftan bırıyle yurumez hem ders calısamzsn hem herkes karısır falan bana ters:DD

0|0
    0|0
  • Hayir. Acikcasi sinifimdaki insanlar her halimi gordukleri icin ve ben de onlarin her hallerini gordugum icin hos da olmazdi :D

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • güzel oluyor yaaa. arkanı toplayacak biri olması güzel. ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...