Terim yerine Lucesku gelse daha iyi olmaz mı?

Büyük başkan Ünal Aysal Galatasaray taraftarı ne isterse o olur diyor biz Hamiti 18 de bile istemiyoruz ve onu her maç 11 oynatan zihniyetide istemiyoruz Termin dün çıkardığı kadro tam bir Faciaydı her maç sonu yok saha berbattı gibi artist gibi bahaneler üretiyor yetti ama artık çok yoruldu bence Ünal Aysal artık Terimi görevden almalı Galatasaray kötü oynuyor rakipler kötü yani kısacası Galatasaray KÖTÜNÜN İYİSİ bu böyle olmaz Sneijder´e sormak lazım acaba hayatında hiç 4-4-2 nin solunda oynadınmı diye?

Güncellemeler:
Lan bu Hataları Aykut Kocaman yapsa adama demediğinizi bırakmamıştınız Saha kötüymiş iyikinde Saha kötüymüş Schalke bu zeminde böyle oynarsa iyi bir zeminde ne yapardı düşünemiyorum Almanyada 2. Leverkursen Faicası gelecek

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyormusun tüm fenerliler dua ediyor,Fatih Terim gitsin Galatasarayın başından diye.Sence neden acaba?Bana bir teknik direktör söyle ki,dibe vurmuş bir takımı alıp,oyuncuların tamamını değiştirip,sıfırdan bir kadro kurup,o takımı 9 puan farkla şampiyon yapsın?Boşuna düşünmeyin çünkü yok öyle bir hoca.Fatih Terim evet hatalar yapıyor,en büyük hatasıda 4-4-2 sisteminden vazgeçmemek.Ama Schalke maçından sonra o da görmüştür hatasını ve telafi edecektir.Hamit konusunda kesinlikle size katılmıyorum,Hamit çok iyi bir oyuncu ve şampiyonlar liği maçları ve tüm derbilerde çok iyi oynadı düne kadar.Beşiktaş maçını alan adam Hamit oldu.Takım 10 kişi kalınca 2 kişilik oynadı.Dünkü maçta olumsuz skor almamızın sebebi Hamit değil sistem hatasıysı.Ama herşeye rağmen Dany nin o inanılmaz hatası olmasa yinede maçın seyri çok farklı olurdu...

3|7
    0|0
    • Başka bir maç seyrettik sanırım Hamit iyi diyorsunda

• Hamit ne zaman iyi oynadıki

Kızlar Ne Diyor 8

• Fenevlilerin en korktuğu Galatasaraylı Fatih Terimdir.Fatih Terim Galatasarayın başındaysa komplekse girerler.Bunu kendi ileri gelenleri bile kabul etti zaten...

Bu fenevliler hiç vazgeçmicek bu zavallı bizans oyunlarından.Aklı sıra Galatasaray taraftarını Fatih Terime karşı kışkırtacak,Fatih Terim gidecek ve meydan feneve kalacak :D Yahu tarihiniz boyu böyle basit işlerle,hilelerle,şikelerle,bizans oyunlarıyla uğraştınız.Bu işlere verdiğiniz enerjiyi futbolda başarıya ulaşmak için verseydiniz,belki sizde bir avrupa kupası alabilirdiniz...Çok yazık.. değiştirin artık bu kafayı...

4|6
    2|1
  • Fatih Terim yerine Lucescu mu ? Bi iki maçta karar verilmez buna..Geçen senelerde ne haldeydi takım ...Fatih hoca sayesinde şampiyon olduk.. Snijder bence de sol kanat da oynamamalıydı.. Taktiksel bi hata.. Yeni oyuncular yeni sistem yavaş yavaş düzene girecek herşey..

3|3
    0|0
  • Bir maça adam satın hemen!

1|4
    0|1
  • Sen gel istersen Fatih Hocanın yerine.. Taraftar olmayı öğren önce..

2|3
    0|1
    • Ben gelsem daha iyi olur en azından 10 Numara istiyorum diye ağlayıpta sonra o 10 numrayı sol açığa çekmem Bastosa karşılıkta Sabriyi oynatmam

• Sen gelsen daha iyi olur diye seni getirmiyorlar bence ...

• ben fatih terimi en başından beri beğenmiyorum taktik bilgisi 0 teknik deha yok schalke maçını onun saçmalıkları yüzünden kaybettik adam sneijderi sol kanat oynattı yetmedi bide oyundan hemen aldı . oyuncuya resmen küfür etti bastosa karşı sabriyi oynattı eboue gibi adam dururken . hoca maçı iyi göremiyor okuyamıyor bence hala eski kafa 4 4 2 ye takmış durumda . bence bir lucescunun terimden daha iyi olduğu kesin

0|1
    0|0
  • Galatasaray ölüm fermanını çıkardınız afering.

1|2
    0|0
  • fatihin gitrmesi ne yi değiştircek ?

0|0
    1|0
  • lecesku ne biliyo da neyden anlıyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Ünal Aysal taraftar ne derse o olur diyeceğine Fatih Terim ne derse o olur deseydi defansa takviye yapardıadamı 1 maçta astınız kestiniz naber? Bu mantıklada o yenildi onu gönder bu yenildi bunu gönder türk futbolunun içine sıçarsınız. 300.000$ a loca bileti satılan stadının çimi yapılıyor saha saha değil bildiğin kum topa vuran kayıyor adam yönetimle ters düşüyor Ünal Haklı bak Sneijder geldi diyorsunuz adam kıçını yırta yırta stoperle bek istedi almadılar Fatih Terim'i taraftarın önüne atmak için bazı şeylerde algı gücünüz genişlesin artık Sneijder hayatında sol açık oynadı merak edene de zaten ilk devre 1-0 girsek tek forvete dönüp ortaya çekecektim dedi Fatih Terim... 3 büyük tutmam ama Fatih Terimin kıymetini bilin... 1 mağlubiyet olabilir 2-3-4-5 olabilir istikrar,istikrar,istikrar en önemliside yönetimin teknik direktor işlerine karışmadığı bir yönetim şekli yoksa türk futboluna elveda deriz...

2|1
    0|0
  • Lucescu bu işin piridir.Terim gibi milyon dolarlık oyuncularla değil 3-5 kuruşluk oyuncularla başarıya gider

0|0
    2|1
  • Terim Gerçek bir imparator yaptığı cok büyük yanlışlar yok hatta hamleleri ile oyunu değiştirebiliyor yeri geldiği zmn birazda topçularda suç arayalım lütfen sonuçta terim çıkıp kendisi oynamıyor dün gece yediğimiz golde en büyük hata hamitin adamlarn sahasında korner direğinin önnde kaptırdığı toptan sonra gol yiyor takım hamit orda çabalayacağına basit oynasa sabriye cıkarsa topu sabri orta yapsa top outa bile cıksa geri dönüp o pozisyonda gol yemezsin biraz basit oynaması lazım futbolcunun kendini kahraman yapacağına takım arkadaşına biraz oynayıp onun bişeyler yapmasını düşünmeli ben böyle düşünüyorm blkide yanlış ama terimi başarısız olarak değerlendirmek cok yanlış.

1|1
    0|0
  • Nasıl taraftarsın lan sen..Emin misin Galatasaraylı olduğuna. ?

3|2
    0|0
  • Sana sadece sie diyorum :D

2|1
    0|0
  • türkiyede o yollanıyor bu yollanıyor adama destek verin arkasında durun iyi şeyler yapma isteği daha da artacak ve hırslanacaktır

ilk başarıda göklere ,başarısızlıkta yerin dibine vuruyorlar

devamlılık iyidir

0|0
    0|0
  • galatasaray lıyım ama link bu yazıda sergen yalçın olanı özetlemiş. tek sorumlu fatih terim.

0|0
    0|1
  • Nankörlüğün lüzumu yok Terim bizi 8. iken şampiyon yaptı ve şuan Avrupadayız ve lig lideriyiz.

0|0
    0|0
  • O degilde adamlarda cok fena goller kacirdi almanya da is zor..

0|0
    2|3
  • fatihin balı yeter

0|0
    1|3
    • hayır yalan mı dünyanın en ballı takımı gs en ballı hocası fatih değil mi adamlar şampiyonlar ligi tarihinin en kolay grubuna düştü o da yetmedi manchester ve schalkenin paf takımlarıyla oynadı.

• o değilde almanya 9.sü schalke gsyi resmen ezdi top vermedi bayern münih gelse ne olurdu merak ediyom.

0|0
    4|5
  • Soruyu güncellemeden önce otur bi düşün bakalım bu akşam aykut kocamanın bateborisovu nasl eleyecek bu akşam sükrü saraçoğlu kazası yaşansında aklınz başınıza gelsin

2|1
    0|1
    • Fener Bateyi rahat yener Ayrıca Aykutun tamam hataları var ama her sene kupa alıyor Fenerin ölüsü bile Şampiyonluğa oynuyor Gsnin ölüsü 8. oluyor

• o yüzden geçen sezonun 2 kere şampiyonu gs o yüzden süper kupayıda sizin elinizden gs alıyor o yüzden bu sene aramızda 6 puan fark var o yüzden gs şampiyonlar liginde sizde avrupa ligindesiniz başarısızlıklarınızı nasıl başarı olarak görebiliyorsunuz çok değişiksiniz bırakın hayal dünyasını çirkeflik yapmayıda adam gibi alkışlayın türkiyede yine rakibiz ama avrupada arkasında durun bu türkiye hepimizin

Yükleniyor...