Neyin vicdanını yaşıyor....

5 ay önce ayrılıdığım erkek arkadaşım beni sürekli faceden takip etti.."fake bir erkek hesabım vardı onda ordan biliyorum" ..mesaj attı ,cevap vermedim.Yıl dönümmüzdü TEKRAR mesaj attı ona cevap verdim,sonra hoppp geri adım attı ..Ben seni bu kadar süre içinde düşünmedim dedi...Nİye böyle yapmş olabiir.Ayrıldığımız zaman ben istememiştim.Biraz duygusal bir biçimde ayrıldık..Ama bitti sonuçtaa...Hiç mesaj atmadım benden haber alamdı ..VİCADANIM İÇİN YAPTIM DEDİ,BANA KARŞI HAKSIZLIK YAPTIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜ İÇİN DÖNMÜŞ yoksa aklına hiç gelmemişim.Bir insanın vicdanı aylar sonra mı devreye giriyorrr ? Bu yapılanın bir açıklaması var mı yaa ...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz yanlış kararlar alabiliyoruz. Kimimiz yaptığımızın yanlış olduğunu hiç anlamıyoruz, kimimiz de bir süre sonra farkına varabiliyoruz. Ayrılığınızın sebebi neydi onu bilmiyorum ama belli ki erkek arkadaşın pişman olmuş ve sana tekrar dönmek istiyor. Sana söylediği şeyler ise sanırım erkeklik gururundan olsa gerek.

Bence şöyle yap; onunla adamakıllı konuş, gerçekten ne istediğini öğren ve değerlendirmeni ona göre yap. Kendi yüreğine de sor; onunla birlikte olmak istiyor musun diye. Yeter ki kararını sağduyulu ver, önemli olan bu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anla şunu demekki başka biri vardı yada unutmak istiyordu değerini şimdi anladı yada yanlız kaldı ve sıkıldı

0|0
    0|0
  • Gurur yapmış senden cevap gelmeyince kendince öyle bir şey uydurmuş işte.

0|0
    0|0
  • ÇOK TUTARSIZ Bİ DAVRANIŞ SERGİLEMİŞ:)

0|0
    0|0
  • kacan kovalıonoıuo kızım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım sen kendi hayatına dönmüşsün bile o da acı çektirmek istiyor. Toparlanmanı istemiyor pislik..

0|0
    0|0
Yükleniyor...