Hangi yıllarınıza dönmek istersiniz?

hayatınızdan memnun musunuz? değilseniz hangi yıllara geri dönmeyi isterdiniz? yani en çok özlem duyduğunuz ama bugün yanınızda, hayatınızda olmayan şeyler,kişiler nelerdir? kimlerdir?

Güncellemeler:
artık cevap gelmiyor ve bende kendi adıma dönmek istediğim yıllardan bahsedeyim... benim öyle net bir fikrim yok şu yıl olsun diye ancak verile cevapların içinde biri bana çok yakın ve onu da en iyi seçeceğim... derler ya "bugün ki aklım olsa şunu şunu yapardım/ yapmazdım" diye. işte benim ki de o hesap. bugün ki aklımla hayatımın geçmiş yıllarında pişmanlık duyduğum hatalarımı, kaybettiğim şeyleri, memnun olmadığım şeyleri değiştirebilmek için tek tek o yıllara dönmeyi isterdim.

0|0
26|46

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Ben 1996 - 2001 yılları arasına, ama sadece yazlara dönmek isterdim. en mutlu olduğum zamanlardı. en sevdiğim insanlar yanımdaydı ve hayattaydı. ayrıca hayran olduğum birçok insan ( kemal sunal, barış manço, zeki müren vb. gibi efsaneler ) yaşıyordu. avrupa kupalarında takımlarımız başarılıydı. sular temizdi şimdiki gibi pis değildi. hiç hastalanmazdım o zamanlar. sabah kahvaltı sırasında ( ki kahvaltı dediysem sabah 11 gibi :) ) tv'de sabah kuşağı sinemasında lessie, afacan köpek beethoven, 3 küçük ninja vb. komedi macera filmlerini izlerken diğer taraftan da fırında patatesin tadı başka olurdu. ama gelmez o günler birdaha.

0|0
    0|0
  • 2000 e dönmek isterdim, memleketimde ırmak kenarında elimde olta ile en büyük balığı yakalamaktan başka derdi olmayan o çocuk olmak isterdin tekrar :(

2|0
    0|0
  • rockn roll zamanında yaşamak isterdim ama cok eski. 80lere dönmek iyio lurdu hani

0|0
    0|0
  • ünv yıllarıma o zamanki cahilliğim o zamanki deliliğim ve o zamanki aklımla tekrardan o yılları yaşamak isterim

0|1
    0|0
  • yediğimiz içtiğimiz bir gidenler yok artık. her ilde,her yerde dostluklar bıraktık. her zaman yenileri oldu tabi ama,eskilerin yerini tutmuyo hiç bişey

1|0
    0|0
    • +1 aslında daha fazla +lama şansım olsa yapardım...

• ego meselesi gibi bişimi bu? ben mi yanlış anladım şimdi

• fazla abarttınız.

• 0-3 yaş arası sürekli yatıyosun ve hiç bişi hatırlamıyosun ne güzel :D

1|0
    0|0
  • babamla olan yılara dönmek isterdim

tek bir gün olsa bile

1|0
    0|0
    • çok merak ettim şimdi nerde?

• saol güzel sözlerin için

o güzel anılar en büyük mirasım

• rica ederim. +1

• şuan memnunum aslında .. ama lise çağına dönmek isterdim .üniversitede okdum ama lise başkaydı.. daha sorunsuzdu (:

0|0
    0|0
  • 90 ları özledim. Çocuktuk öğrenciydik paramız yoktu ama mutluyduk. Yanlış kararlar vermekten korkmuyorduk, geleceğe umutla bakıyorduk insanlar samimiydi, toplum şimdiki gibi acayipleşmemişti. Besinler organikti hava, su tertemizdi, müzisyenler harikaydı, hayat güzeldi...

0|0
    0|0
  • ilk okul zamanlarıma kadar dönmek ve eğitimime çok daha iyi devam etmek isterdim. daha sonra hayatıma soktugum o gereksiz insanlardan uzak durur kalplerini kıdıgım degerli insanlara daha fazla değer verirdim. en önemliside yaşadıgım ilişkilerde yapıgım tecrübesizlikten kaynaklanan aptalca davranışlarda bulunmazdım. sonrası gururuma dokunuyor çünkü..

0|0
    0|0
  • ben şuanki halimden memnunum hiç bitmesin ama hep kalsın böyle

0|0
    0|1
  • 90 lara dönmeyi çok isterdim sanki o yılları hala devam ediyo dünyada ama beni dünya dışında başka bi yere kaçırmışlar gibi hissediyorum eser yok şimdi o yıllardan :(

0|0
    0|0
  • cocukluk yıllarım , hiç büyümeseydim aşık nedir bilmeseydim uzaktan kumandalı arabamla cıkıpp parkata oynasaydım şimdi hala duran bisikletime binip sürseydim düşşeydim dizim kanasaydı :)

0|0
    0|0
    • bunları hala yapabilirsin. ancak yanında bunları yaparken alaycı gülmek yerine, seninle birlikte eğlenerek gülecek insanlara ihtiyacın var. +1

• :D yanlış anladın sen beni. dikkatli ve noktalama işaretlerine uyarak oku... ergen atarına bğlama hemen genç.

• ilkokulda beni öpmeye çalışan sınıfımdaki bir kızdan kaçmaya çalıştığım güne dönmek isterdim.tek pişmanlığım bu benim

0|0
    0|0
  • hayatımdan memnunum ama dönmek istersem bu herhalde üniversite yıllarım olurdu...

0|0
    0|0
  • şimdiki yıllar güzel. ben ömrümü uzatacak bir şansım varsa onu almak isterdim.

0|0
    0|0
  • Üniversitenin son yılına dönüp okulu 5 sene uzatmayı isterdim.

1|0
    0|0
  • Lise yıllarıma :( arkadaşlarıma birlikte yaşadığım o günlere yaşadığım anıları tekrardan yaşamaya off :(

0|0
    0|0
  • 2003 yılını istiyorum

0|0
    0|0
  • Doğmadan önce olabilir belki hala doğmamak için bi şansın vardır :)

0|0
    0|0
  • bundan 1.5 sene öncesine dönmeyi isterdim sevdiğim insan yanımdaydı şimdi uzak bir yere taşındı ama eskisi gibi çok görüşemiyoruz tabi birbirimizi hala çok seviyoruz keşke o günlere geri dönebilsek:(((

0|0
    0|0
  • 1990a dönmek isterim. Daha doğmamış olayım. Belki annem babam aynı hatayı yapıp beni dünyaya getirmez. Umut dünyası işte.

0|0
    0|0
  • 21 yaşlı yıllarıma demek istiyorum..

0|0
    0|0
  • lise yıllarına :) liseli vardı ya ah o liseli :)

0|0
    0|0
  • hayatın aşkın evliliğin yaşamın zor olacağını tahmin edemediğim yıllarıma

0|0
    0|0
  • Eğer o yıllara donsem bugunki tecrübem olmazdı böyle iyi ;)

0|0
    0|0
  • Oluuuum lisedeyken kingtim lan ben. Bir 20 sene daha okurum o biçim yani.

0|0
    0|0
  • ilk okul yıllarıma dönmek istemez idim

0|0
    0|0
  • 13-14 yaşlarıma dönmeyi çok isterdim

0|0
    0|0
  • şimdi bana kaybolan yollarımı verseler dermişim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 26

• Ben geçmişe değil geleceğe gitmek isterdim.Ne yapım yaşadığım yılları :) ben geleceği görmek isterdim.

1|0
    0|0
  • hamdolsun bugünüme

1|1
    0|0
  • halimden memnunum. geçmişimden ders çıkarıp aynı hataları tekrarlamıyorum.eskisinden daha mutluyum

0|0
    0|0
  • 1990-2003 o zaman her sey daha güzeldi gerci hayatimdan cok memunum o yillar cocukluk ve genclik sorun yok hayat toz pembe yillarim ;)

0|0
    0|0
  • memnunum ya

1|0
    0|0
  • çocukluk yıllarıa dönmek isterdim ...

1|0
    0|0
  • 15 yaşıma yani 8. sınıfa dönmek isterdim..Bana deli gibi aşık bi çocuk vardı.bi süre çıkıp ayrılmıştık çnkü hosuma gitmiyodu o aralar.Ama kişiliği mükemmel öl desem ölebilcek biriydi.birazda kılıbıktı oda hosuma gitmiyodu.ama şimdi 4 yıl geçti kişiliği hala mükemmel ve kendiside sporcu vücut yapmıs o eski tipinden eser kalmamış mükemmel olmus.o günlerime dönmek isterdim ve onunla aynı okulda okuyup düzgn bi birliktelik yasardım.Suan da nişanlımı cok seviyorum ama huy olarak bakınca diğeriyle beraber olmak isterdim..

0|0
    0|0
  • lise yıllarıma dönerdim.üniversite kaypaklık mekanı olmuş şu anki arkadaşlarının değerini bil derdim.

0|0
    0|0
  • ben bu yıllarda olmaktan çok mutluyum..mümkünse böyle kalıyım..

1|0
    0|0
  • Çocukluk yıllarıma

0|0
    0|0
  • 4 sene öncesi dicektim ama düşündümde o zamanda hayatım çok cazip değildi.yani insanız,beşeriz,elbet hatalarımız her daim olucak,her yıl geçmişte gelecekte pişmanlıkla yaşayamayız.heran değiştirmek isteyemeyiz.o halde elimizde bişey kalmaz.yaşanılan herşey iyi kötü bir öğretidir.böyle düşünüyorum.yani geçmişi değiştirirsek belki aynı şeyi tekrar yaşıycaz çünkü sildik unuttuk.hatalarımızı bilelim,farkındalık katalım zihnimize.orda kalsın herşey,önümüze bakalım

0|0
    0|0
  • Kelebek etkisi filmini izlediğimden beri dönüş yapmak isteği yok bende. Zaman kendine özgü.

0|0
    0|0
  • DÖNMEK İSTEMEZDİM,İYİ Kİ YAŞAMIŞIM ZOR DA OLSA ACI DA OLSA,ONLAR SAYESİNDE ŞU AN İSTEDİĞİM YERDE VE MUTLULUKTAYIM.

0|0
    0|0
  • 16 yasımda enerjıktım tek ozledıgım gecmısımdekı enerjım :D

0|0
    0|0
  • 20li yaşların ilk günlerine

0|0
    0|0
  • 7-8 yaş iyiydi.Sorunsuz en azından.

0|0
    0|0
  • 9 ay öncesine dönmek isterdim. bir insana ne kadar değer vereceğimi şu anki aklımla uygulardım.

0|0
    0|0
  • Çocukluğuma ve şartların değişik olması şart

0|0
    0|0
  • 2010 haziranına dönmeyi isterdim.

0|0
    0|0
  • 1998 mümkünse :(

0|0
    0|0
  • ilkokul yıllarıma geri dönmek isterdim.

0|0
    0|0
  • 15 yaşıma falan işte

0|0
    0|0
  • valla bebekliğime

0|0
    0|0
  • bi 4 yıl sonraya gitmek isterim

0|0
    0|0
  • Hayatımdan memnunum..

0|0
    0|0
  • benim böyle keyfim yerinde.. :D keşke hep böyle kalsam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...