Böyle bir imkanınız olsa yaparmıydınız

türkiyeden ayrılıp yeni bir yaşam vaad edilse giremiydiniz..SEVDİĞİNİZİ arkada bırakıp sevgilinizi değil sevdiğinizi..yaparmıydınız

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdigim olsaydı onu asla arkada bırakacak cesaretim olmazdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bir erkek olarak hayır yapmazdım..çünkü insan ihtiyacı olan şeyi yalnız kaldığında anlıyor..

0|0
    0|0
  • Ben gittim ama sevdiğimi kaybetmek istemedim üniversiteyi bırakıp geri geldim. Ama sevdiğimin bana sözleri sen ankarayı özledin beni değil manasından bulundu şok oldum ve malumunuz iki yıldır ayrıyız 4.5 yıl beraberdik :(

( Ayrılma sebebi annesinin alevi-sünni mezhep sorunu bunu sadece konuyla bağlantılı oldğu için anlattım )

0|0
    0|0
  • gitmezdim. çünkü gidince sorunlar unutulmaz daha da büyür

0|0
    0|0
  • Macera dolu amerika :)

0|0
    0|0
  • yapmazdım gitmezdim bırakmazdım onu :S

0|2
    0|0
  • tabiki hayır

0|0
    0|0
  • Sevdiğim dediğim kişinin beni bırakmama garantisi var mı? Burada görüyoruz 3-5 yıllık ilişkilerin hüsranlı sonunun getirdiği güzel soruları.

0|0
    0|0
  • Bugün verseler o imkanı Giderim

0|0
    0|0
  • giderdim

her şeyi bırakıp giderdim

0|0
    0|0
  • yaparım yaptım bıle

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişinin benim hakkımda ne düşündüğüne bağlı.

0|0
    0|0
    • diyelim sevdiğinzn hayatında başkası var ama siz ordayken siznle daha çok zamn harcıyor ve daha çok arıyor ayrıca size belki gelecekte evlenirz diyor..ve bu gidişinz temmeli değil

• O durumdayken araya mesafe girerse unutur.

• hmm :(

• Ben gitmem napıcam oralarda sıkılırım. En az 2 kişi gelmeli benimle.

0|0
    0|0
  • Asla yaşam vaadlerine karnım tok artık

0|0
    0|0
  • ben giderdim sıkıldım buradan

0|0
    0|0
  • giderim onuda alırım sonra

0|0
    0|0
    • onun gelmesi zor ayrıca siiznde ömr boyu burda kalacağınız die bişey yok sadece bi kaç sene yinede gidermydnz..ayrısınız ama seviyorsunuz..aynı şehirdeyken en azından konuşyurodunuz..

Kızlar Ne Diyor 8

• gıtmezdım asla aılemıde gerıde bırakamam

0|1
    0|0
    • ailenden bi kaçı zaten orda diyelim..annede 15 günde bir geliyor fazlası yasak...yinede gidermydn

• gıtmezdım

• canım saçmalamışsın hayatında baska biri varsa sen neden onu beklıyosunki? O baska kızlarla eglensin gününü gün etsin sen de gidiymmi gitmiymmi diye düşün hala. Arkana bile bakmadan git seni yedekte tutuyo resmen!

0|0
    0|0
    • bunun bilincindeym ama kalbim vazgeçemiyor nasıl geçere bilmiyoırum

• Giderdim, arkama bile bakmazdım.

0|0
    0|0
  • Bırakmam gereken durumlar varsa giderdim. Yoksa imkanların canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • giderimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • hayır. huzuru paylaşacak sevdiklerim yanımda yoksa elimdekilerin de bir anlamı yoktur

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişiye bağlı aslında hayatında başkası varsa hiç onla olma ihtimalim yoksa giderdim

0|0
    0|0
    • diyelim hayatında biri var ama gelecekte seninle evlenme olasılığıda var ozamn gidermydn ayrıca bu gidiş temmeli değl

• peki yeni bir ülkedesn bunu nasıl atlatırsın

• o konuda bi fikrm yok işte :)

• öyle güzel gidiyorlarki arkalarına bile bakmadan rahat şekilde

0|0
    0|0
Yükleniyor...