Bir kızla bakışıyorsun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evet Bir kızla bakışıyorsun kıza gidip konuşsan kız abaza diyecek, gidip konuşmasan utangaç diyecek, gidip konuşursan ve kızda konuşacaksa kız kendi kendine şöyle diyecek eğer konuşursam çevremdekiler, bana kaşar diyecek.

Üniversitede okuyorum lisedeyken kızlar böyle değildi ama üniversiteye gidinceler neden böyle oluyorlar ? Lisede kızlar gelip kendileri konuşuyorlardı hatta direk çıkma teklifi değilde bunu istediklerini çok net bir şekilde belli ediyorlardı ama üniversiteye gelince kızlar çok değişiyorlar erkeklere karşı hep tetikteler neden bu kadar yabani oluyorsunuz kızlar anlayamadım gitti.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yoo lisedeykende öyle birşey yapmadım. Erkeğin adım atması daha doğru en hangi romantik filmde kadının gidip seni seviyorum sevgilim ol dediğini gördüüünn:D Bak bunlar hep bilinçaltına işliyorlar:D

0|0
    0|0
  • Sen adım atsan gizlican ?

0|2
    0|0
  • Dogru tespit. Erkeklerde bu kiz geldi kasardir demese orda burda.kiz gelir. Ermekte kiz neder diye gitmezse kiz ds tabi utangac veya soylemi boylemi kurgular. Millet red edilmektn cekiniyo anam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• adım atıncada egoları tatmin oluyor.

0|1
    0|0
  • İlla gidemiyosan bi kağıda yaz duyguları sadece kağıdı ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...