Sizce Galatasaray tur atlarmı?

Galatasaray Shalke ile 1-1 berabere kalmasını nasıl değerlendiriyorsunuz. Sizce galatasaray tur atlarmı. Tur atlaması için ne yapılması gerekiyor. ?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Doğru sistem ve dizilişle tur atlarız.Takım şöyle olmalı bence :

Düzen:4-2-3-1 KALE: Muslera GERİ DÖRTLÜ: Eboue,Semih,Dany,Riera - ORTA BEŞLİ: Selçuk,Melo (ikili ön libero),Burak,(sol kanat) , Hamit (sağ kanat),Snijder(forvet arkası oyun kurucu) FORVET: Drogba

Burakla Hamit yer değiştirerek oynar.Çünkü Hamit B.Münihte çok kez sol kenarda oynatıldı,içe doğru topu çekerek etkili şutlar ve ortalar yapıyordu.Aynı şekilde Burakta sağ kenarda çok kez oynadı,uzun çapraz toplarla ceza sahası içine etkili şekilde girebiliyor.Ayrıca bu sistemde,maçın gidişine göre sistemi 4-3-3 e de kolaylıkla çevirebiliriz.

(Not: Benim yazdığım şekilde 5 li orta saha oynasak 1-1 kalmazdık.4-4-2 inadından vazgeçmedi adam.Oysaki Antalya maçında 4-2-3-1 dizilişiyle oynamıştık.Eğer bu lanet olası 4-4-2 de ısrar ederse şampiyonlar ligininde kendisininde sonu olacak :)

4|9
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fatih hoca yapılacakları ve yapılmayacakları anlamıştır dün..Orda ki maça kalmasını istemiyodum ama kısmet..Ordan eler geliriz ..

3|2
    0|0
  • Abi Sabri nedne orda Kayseri ile mi oynuyoruz?

Hamit nedne hala ağır popolu gibi.Bir şansı gitmedi yaaa.Hamit şutt direkk oldu hep

0|1
    0|0
  • o yunca değişililkerşini adam gibi kullansayı keşkee

0|0
    0|0
  • tabiki atlıcaz inş

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Galatsaray ip bile atlayamaz. Adamlar yedi eksikle daha üstün oynadılar, bir sürü gol kaçırdılar. Umarım orada perişan ederler galatasarayı.

0|2
    2|1
  • ben atlayacağına inanıyorum biz deplasmanda daha iyi oynuyoruz şimdi gene sadece tek hedef galibiyet aynı braga ve cluj maçında olduğu gibi orası da evimiz gibi olacak.

3|1
    0|1
  • İyi konsantre olursa atlar bence.Üst turda Juventusu bekliyorum hatta.

0|0
    0|0
  • Muslera-Eboue-Semih-Hakan-Riera-Selçuk-Melo-Engin-Burak-Sneijder-Drogba 11 ile çıksın Almanyada çok rahat bir maç oynarız

0|0
    0|0
  • İşimiz çok zor ama imkansız değil. Çok iyi top oynamamız lazım ve erken bir gol bulmamız lazım.

3|1
    0|0
  • Malesef ülkemizdeki bu futbol anlayışı ile ne fener nede galatasaray tur atlayamaz.Shalke kollektif futbol oynayıp organize ataklarla korkmadan geriye düşmelerine rağmen geldiler. Biz kendi sahamızda kendi seyircimiz önünde oyunun büyük bir kısmı yüreklerimiz ağzımıza gelerek seyrettik..

Sneijder ve drogba şampiyonlar ligi için alındı ama malesef gördükki sadece kendi ligimizde şampiyon olmamıza yardımcı olurlar.Keşke drogba yerine umut ile başlasaydı daha genç daha diri.

Tur atlaması için kesinlikle gol yememesi ve yaşı 30'un üzerinde olan hiç bir futbolcuyu deplasmanda oynatmaması gerek..

0|0
    2|0
  • atlar ama tek forvet çıkıcak. burakla başlıcak. drogba 2. yarı girecek. syniderla başlamıcak. adamların pili yetmiyor. formları eksik dün akşamda gördük bunu.sabri ve hamiti takımdan kesecek. hamiti 18 içine sadece isim olarak almalı. o hepten bitik. dany nin yerine ise alternatif üretmeli. semih ve melonun kulağı çekilmeli. bunlar olursa beraberlikle değil eze eze tur atlar gs. birde organize atak strtejileri geliştirmeli. dün akşam gol öylesine geldi,burağın kend yeteneğiyle.drogba bile şaştı adamın topu önüne nasıl aldığına. çalışılmış bir iki atak gördüm diğerleri öylesine. schalke daha fazla organize geldi bize.

0|0
    0|0
  • schalke takım oyunun da süper..

bence şansımız az

tek umut deplasmanlar da daha iyi oynuyoruz..

birde 4-4-2 ile çıkarsak ..orda eleğe döneriz.

1|1
    0|0
  • adamlar kedinin fareyle oynadıgı gibi oynadılar resmen gsyle arenada bile ezdiler şanslı olsalardı burada bitirirlerdi turu sen neden bahsediyon *

0|1
    2|1
  • Yarı finale çıkacağız.

1|0
    0|0
  • bence tur atlıcak

0|0
    0|0
  • atlayamaz..şansla anca bu kadar oluyor işte

0|0
    0|0
  • herşey fifty fifty belli olmaz diyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...