Squat hakkında?

arkaaşlar ozellıkle bayanlarda squat yapan varsa yardıma ıhtıyacım var ben cok uzun suredır duzenlı olarak squat yapıyorum uzun sure dedıgım 2 aylık bı zamandan bahsetmıyorum yaklasık 7. ayım olucak ve tabıkı mukemmel sonuclar elde ettım halen devam edıyorum agırlıklar ekledım squatıma fakat sıkıntı sukı ben 36 beden pantolon gıyıyordum artık kalca bolgesınden tum pantolonlar sıkmaya basladı beller genıs oluyor 38 beden alıp yaotırmak zorunda bıle kaldım bu her zaman boyle devam mı eder squat yapmaya devam ettıkce ara vermelımıyım sızce

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben de yeni başladım ilk gün yaptım ağrı oldu geçene kadar yapmadım sonra 50 tane yaptım yine ağrıdı dün yapmadım bugün devam edicem ne zamana kadar sürer bu ağrılar ya hep böyle mi olucak
    bir de ne zaman gözle görülür sonuç aldın kaç aydan sonra

0|0
    0|0
    • meraba canım en az 3 ay duznelı sabretmen gerekıyor malesef hemen sonuc vermıyor 3aydan sonra sonucları yavas yavas gormeye baslıyorsun

• hadı ınsallahh pes etmeden devam et sonucları senı cıdden mutlu edıcek

• İnşallah moral ve gereken gazı aldım seni örnek alıp hedefe koşuyorum 😄

Erkekler Ne Diyor 2

• ara verme devam et cok agırlık eklemeden yap

0|0
    0|0
  • Kilo ver biraz istersen.. bende kilo alarak spor yapiyom.. squat falanda yapiyom şu an bir degisme

0|0
    0|0
    • şu an ıdeal kılomdayım fakat kılo verırsem kas kaybederım dıye korkuyorum 53 kıloyum 5 kg versem duzelırmı acaba

• Hem yag hem kas kaybetcen ama yapacak bisey yok.. şu an cok sıkinti degilse boyle kal

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç farklı kalça hareketi yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • nerden baksan 10 13 tane fılan squata destek olarak yaptıgım pek cok hareket var sadece kalcam ıcın ıse yarar en az 10 hareket

• Peki belin inceldi mi popo diklesti mi noldu tam olarak

0|0
    0|0
    • tabıkı belden ıncelme oldu ama bunu squata baglamıyorum yaptıgım pek cok hareketın etkısı olabılır popo bolgesı daha yuvarlak ve dık oldu eskıden daha duzdu boyle

• Yorum ıcın teşekkür ederim

• ne demek ben tesekkur ederım

Yükleniyor...