Aldığınız maaş ayda yetiyor mu?

günaydın nasılsınız cimcimeler :D aldgnz maaş yetiyo mu yoksa ek işte yapanınız var mı ? sanmıyorum ki fazla paramız artsında biriktirelim yazın rahat rahat tatil yapalım :)))

0|0
10|33

En İyi Kız Görüşü

• Aldığım maaş yetmiyor derincann, yetirmeye çalışıyorum ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• insanoglu her zaman daha fazlasını ister. 700 liraya 4 kişilik bir aileyi gecindiren de var 5000 liraya tek başına dayalı döşeli 200 m2 lik evde oturan da var

Herkes şanslı dogmuyor.Ama para ne kadar mutluluk getirir ki?parada sadece zevk dışında birşey yok

0|0
    0|0
  • Ben rusya ekaterinburg`dayim :))

ayda 2.000 veya 2.500 dolar kadar temiz para kaliyor elime .

ev kirasi , dukkan kirasi , vize islemleri , oturum islemleri , benzin , kontur , sigara vs vs.

Allahin izniyle 3 sene daha kalip Turkiyeme Vatanima donecegim. o zaman hersey cok guzel olacak sikinti buyuk su an :D

1|0
    0|0
    • Nasıl bi iş kardeşim merak ettim bi yakınım da gidecek yurt dışına

• ben kazakistan sinirindan ozbek sinirindan 20 cesit meyve aliyorum.

belirli noktalar var oralari kiraliyorsun satici koyuyorsun iclerine kios diyorlar konteynir ama cok sik yani guzel camekan falan disi boyali falan icinde meyve satiliyor.

2 tockam var her gun satici parasini , mal parasini , yer parasini cikardiktan sonra bana 2 si ortalama gunluk 3 bin rubil birakiyor.

bu da 100 dolar ediyor aya vurunca 3 bin :) harcamalarimla 2 bin 2.500 kenara atiyorum.

• 1000 maaş

x bank 250

y bank 280

z bank kredi kartı 450

elden 3.900 borç

eve yardım etmen lazım

bi takım ihtiyaçların var

insansın

bi akşam içmek istiyorum dersen 3 gün evin yolunu bulamaz haldesinnn ...

ama ülkemizde kişi başına milli gelir 10,000$ zuahahhaha ınanılmaz değilmii ...

1|0
    0|0
  • Kız kardeş

bugün mutluyum ellam birilerinin mutlu olduğunu bilmek bana yetiyor :)

yetmese napacan ALLAH,a şükür akmasada damlıyor

ALLAH çok verip azdırmasın az verip muhtaç etmesin.

1|0
    0|0
  • Bu devirde öğrenci maaşıyla geçinilmiyor. :)

1|0
    0|0
  • Part time işe başlayana kadar yetmiyordu. Ama sonra da arttırıp para biriktirdim. Daha fazla biriktirmeye gerek yoktu ve işi bıraktım :) Şu an da kendi yağımla kavruluyorum işte :D

0|0
    0|0
  • Artsa ne , birikince Hadi arabayı değiştir , Ev al ondan sonra da 2 yıl 3 yıl borç öde ... Son yatırımımın bitmesine 4 ay kaldı ondan sonra birşey almıycam

0|0
    0|0
    • almicam diyosun ama o zamana kadarda baska bi ihtiyac cikar bu hep boyle oluyo bizde genelde :)

• Biraz da olsa birikiyorsa sonu gelmez ... Parayı tutumlu olan hanginiz ise ona emanet etmeli .. Cimri değil tutumlu dedim :))

• kimsenin aldığı maaş kimseye yetmez çünkü türkiyede herkes aldığı para kadar harcama yapar nekadar az okadar az nekadar cok o kadar çok. memlekette 2 çocuklu asgari ücretle geçinende var aylık 5000 tl alıp geçinemeyende var

0|0
    0|0
  • hehehe ben valla sigara kullanmyrm ordan bir artım var birde kuzenimin acentası var beleşe geliyor o yüzden para sıkıntı değil:))

0|0
    0|0
  • şöyle söyliyim yazın rahat rahat tatil yapmak için para biriktirmeme gerek yok. maaş artıyo epeyce. ama evlenince durumda bi değişiklik olabilir

0|0
    0|0
  • geceleri otobanda calışıyorum ekmek parası abla yapacak birşey yok :(

0|0
    0|0
  • kim yetiyor derki

varmı iş hemen lütfen

0|0
    0|0
  • Öğrenciyim..Part time çalışıyorum... 600 sabit + prim var..bide kyk kredisi alıyorum..Kralım

0|0
    0|0
  • günaydın iyidir sizi sormalı.aslında yeterde yettiremiyorum ben :S

0|0
    0|0
  • zama almadanda para kalmıyordu aldıktan sonra da :(

bi bereketsizlik var bende miii

işyerinde mi bilermedim :S

0|0
    0|0
  • yılbaşına kadar yetmiyordu ama şu an gayet iyi durumda ;) bu yaz iyi bir tatili hakediyorum sanırım :)

0|0
    0|0
  • maaş miktarı önemli değil, ne kadar maaş alırsan al yetmez!

sisten bu şekilde işliyor sanki :)))

0|0
    0|0
  • kadının maaşı sorulmaz ama seni kim tanıcak burda.. na kadan alıyorsun?

0|0
    0|0
    • ben calismiyorum koca parasi yiyorum :D dicemde hicte masrafim yok yani cok oyle.

• herseyn bi sirasi var heralde dimi bizimde kendmize gore planlarmz var bnde memnun değilim evde durmaya :P

• hııımm profilindeki resimlere baktım haklısın

• Yetmiyorr yetmezde çok para harcıyorum çok Milyarlar harcayan Milyoner hesabı :)))

0|0
    0|0
  • Yetmiyor ya ek iş yapıyorum oda yetmiyor.

0|0
    0|0
  • kendi işim ve şükür yetiyor.hatta yatırım bile yapabiliyorum

0|0
    0|0
  • yetmiyor yetmiyor

0|0
    0|0
  • araba alaçağım inş

0|0
    0|0
  • kimseye yetmez :)

0|0
    0|0
  • parayı bol buldum sağa sola harcıyorum o.O

0|0
    0|0
  • maaşım fazla değil cüzzi bir miktar ama bereketli sanırım fazlasıyla yetiyor birikim bile yapıyorum

0|0
    0|0
  • Size eşiniz 100 tl veriyor sanırsam ilerde 150 tl olacak :D

0|0
    0|0
    • ben para almam ki harcamam yani :D oyle huyum yok :D

• Bırakın bu ayakları lütfen daha dün öyle değildi :D

• valla sorularima bak haftada ne kadr para harcysnz diye soru srdm ben 2-3 axda bi harcarim demistim sadece haftasonlari alsvrse gidince esimle bi elbise falan alirim demistim iftira etme len :D

• ne kadar kazanırsam o kadar harcıyorum:)

0|0
    0|0
  • evet yetiyor

0|0
    0|1
  • hiç bi zaman yetmez :D istersek 10 bin alalım gelen gidiyor

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah bereket versin iyi kazaniyorum yetiyor artanlada güne giriyorum :)

2|0
    0|0
    • ne guzel rahatsin o zaman :)

• az geziyorum az

daha rioya bile gidemedim

• para biriktirmek için güzel bir yöntem gerçekten :)) ben oturup yiyip içip muhabbet olayını da seviyorum :)) çok eğlenceli oluyor :)) ama hepimiz çalışınca sadece para döndürüyoruz.. :))

• Kötüyüm derinim ya :( dün akşam öküzüünn biri arabama çarptı , bende kafayı direksiyona :( şincik hastanedeyim dinleniorum :( akşam 7 ye kadar uyumak yokmuş, ölürüm mölürüm diye

1|0
    0|0
  • Bazen yetmiyor diyorum ama, evladını evini karısını bu paraya geçindiren niceleri var.

O yüzden şükürsüzlük etmeyeyim Allaha şükürler olsun kazanıyoruz.

Öperimki seni <3

1|0
    0|0
  • gelir ne kadar çok olursa gider de o kadar çok oluyor..

bekarım, maaşım olduğu gibi cebime giriyor, Allah'a şükür TR standartlarında birçok insana göre çok çok iyi bir maaşım var ama yine de yetmiyor..

1|0
    0|0
    • bak iste benimde anlatmk istedgm bu esimde iyi bi maas aliyo (ydisindaym) ama dedgn gibi geldgi gibi gidiyo biriktrme ye kalmiyo yani

• Yaza para lazim ne yapayim baska türlü biriktiremiyorum :)

• Günler eskisi gibi degil ne yazikki herkes calisinca sadece parayi getirenle bir seyler icip paralari sayiyoruz :)))

• Günaydın Derinim ;) Maaş yok daha öğrenciyim ... :) Gelsene tatile yanıma..

1|0
    0|0
  • yettiriyoruz şükür

1|0
    0|0
  • ne kadar gelirse o kadar gider

0|0
    0|0
  • allaha şükür..

0|0
    0|0
  • maaşıma el süremiyorum malesef.. krediye gidiyor.. babamdan para alıyorum .

0|0
    0|0
Yükleniyor...