Sizce ses dublaj cısı olsanız hayatınızda kimi yada hangi ünlüyü seslendirmek isterdiniz.

merhaba ben ses dübla jcısı değilim ama olmayı çok isterdim.Eyer ses düblaj cısı olmuş olsaydım ben yerli ünlülerden kadir inanırı,yabancı ünlülerden ise antonio dublajını seslendirmek isterdim.peki yasiz arkadaşlar sis kimin yada hangi ünlünün ses düblaj ını seslendirmek isterdiniz...?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• memati .. az daha kısılırsa sesim o seviye ulasırım

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Hep başvurmak istemişimdir :D ama nereye başvuracağımı bilmiyorum arkadaşlarım değişik bir ses tonun var diyor başvurmalısın diyorlar ama nereye başvurucam bilmiyorum.

0|0
    1|1
  • Kesinlikle Lady Gaga <3

0|0
    1|1
    • Lady Gaga oyuncu değil ki?

• Sinemada Oynamayı Düşünüyor Hatta Bi Filmde Oynucak Küçük Bi Rol 'Machete Kills' filmin ismi orda da olabilir :)

• biz bu konuyu masa üstü yapmıştık arkadaşlarla ve sesimi kimseyle bağdaştıramadım açıkçası.. bir nevi sesimle para kazanıyorum..

1|0
    1|1
  • Biraz gramer ve imla çalışırsan senin için iyi olabilir arkadaşım... Sorunu cevap verecek kadar ciddiye alabilmeyi çok isterdim o yüzden diyorum :///

0|0
    2|1
    • teşekkür ederim bebeyim benim iyilik meleğim olurmusun söz birdaha imla hatası yapmayacağım vede senin için zarflarıma ve tümleçlerime de çok dikkat edeceğiiim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Cıks kimseye vermem sesimi düblajın parası az spiker olcam ben

0|0
    0|0
  • dilberayı haha:) link

0|0
    1|2
  • öyle bir imkanım olsa seslendireceğim kisi robert downey jr olurdu

0|1
    1|1
  • Oyun karakteri olarak seslendirsem sanırım Connor olurdu Asssasin's Creed 3 teki

0|0
    0|0
  • Johnny depp - karakter jack sparrow

0|0
    0|1
  • Kücük Ibo :))

0|0
    1|1
Yükleniyor...