Hangi erkek bunu yapar?

Çok yakın bir arkadaşım var çocukluktan. Lafı uzatmadan kızda problem var ve DRlar bu yüzden çocuklarının olmadığını / engellediğini ama ameliyat olursa sorunun ortadan kalkacağını söylemişlerdi..

Geçen gün arkadaşlarla toplandık, kız arkadaşımın kocası buna döndü o kadar kişinin içinde dedi ki, yaşım geldi çocuk istiyorum ama hem ev geçindirçek hemde senin DR paranı karşılayacak durumum yok. Ama seni suçlamıyorum kader bu allah verirse olur dedi. Kız arkadaşım çok kötü oldu ben bile bozuldum..

Yani açıkçası demek istedi ki ( ben böyle algıladım ) çocuk istiyorum ama senin sorunun'a derman olacak param yok.. herkez kendi yoluna gitsin der gibi oldu.. Ben mi yanlış anladım yoksa ne demeye çalıştı anlamıyorum.. Peki bir eş / koca olarak karısını bunu bu şekilde söyler mi? Söylüyorsa ne demek istiyor? Arkadaşım zavallı ne yapmalı?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• o.cocugu ya bunları okurken bile o kadının durumuna üzüldüm ne eder ne yapar onu ameliyat ettirindim ben neden evlendi puşt o zaman o kadının suçu ne*cocuna bak ya kusura bakmayın argo kelımeler kullandıgım için özür diliyorm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu biraz , erkeğin ihtiyacları evliliği olmuş sanırsam... Böyle birşeyin olması mümkün fakat aralarında ne gibi bişey olduğunu görmeden tam olarak bişey söylemek bence mümkün değil sinirli bir anına gelipte söylemişte olabilir normalde çok fazla seviyorda olabilr.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın hatayı taaa enbaşta Bildiğin Sığırın en önünde gideniyle evlenmekle yapmış. Bence arkadaşın önce kendi ayakları üzerinde durup sonrada ayrılmalı. O öküzde kemdine damızlık bir inek bulur zaten tez vakit. Sinir oldum şimdi yaaa , sen o ib... yi bi bana göndersene deşarj olayım

0|0
    0|0
  • Kötü niyetlede söylememiş olabilir sonuçta Allahtan gelen bir durum eh türkiyede de tüp bebek yapmak sorun bide orası var maddi açıdan yani siz onların maddi durumları ile ilgili ve ssk lı olup olmadıkları ile ilgili bana bir malumat verir iseniz ben size yardımcı olmaya çalışacağım onlarında yuvası dağılmasın mutlu olsunlar iyi günler dilerim...

0|0
    0|0
  • Sigorta karsilamiyormu

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle senin düşündüğün gibi demek istemedi anlaşılan admda sağlıklı düşünemiyor her ikiside depresyona girmiş olmalı ancak iyi bir piskolojik tedavi gerekir devlet bu hizmeti veriyor ayrıca ameliyatıda devlet karşılıyor iyi bir dr bulsun ve işini parasız halletmeye çalışsın biraz araştırması yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • sen bence burdan alacağın saçma sapan cevaplara göre gidip kızcağızın aklını yıkama, heder olmasın birde, eleman gaflete düşmüş belli, ama aklını toplar umarı, yada arkadasın o kadar olusuzluğa krşı birde elemana sürekli mızmızlık yapıyor, bir moral yerinme sürekli dır dır eden bi tipse elemanda haklıdır yani :S

0|0
    0|0
  • Kötü niyetle soylememistir o kızı her haliyle kabul etmiştir o seviyosa hastalık içinde parası yoksa bundan başka birşey diyemez elinden ne gelecek adamın

0|0
    0|0
  • ohoo oo herkesin içinde bu tarz konuşulur mu bi kere insan önce bunu bilecek herkesin içinde bu konuyu açıp bir de eşini herkesin içinde rencide etmesi tam bir kabalık kabalığın daniskası ala babası, arkadaşına üzüldüm bak zaten o benim yüzüme olmuyor diye üzülüyordur birde eşinin bu saçma sapan egoist lafları ve kendisini suçlu gösterir kinayeli söyleyişleri kadıncağızı iyice üzüyordur ne diyelim Allah yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • hayvan gibi davranmış eş dediğin eşine sahip çıkmalı arkadaş oda yerden yee vurmuş kadın olmak zor tüm kadınlara günaydın ğüçlü olmaları dileğiyle :))

1|0
    0|0
  • malesef bence de onu demek istemis düsüncen dogru sevgi bitmis demektir arkadasının birsey yapmasına gerek yok ayrılma kararı alacaklar gibi zaten. bence de öyle olmalı

0|0
    0|0
  • gizli dogru söyle senmi veriyorsun bize eksileri , tüm gizlilere sorup bulacagim adalete teslim edecegim. :))

0|0
    0|0
    • Gitmişler la heralde bende onların izini sürmeye çalışıyom yoklar ortalarda,babaları geldi yat uyu dedi artık heralde:D

• bu tarz ameliyatları zaten sgk karşılıyor.ekstra ne kadar para gidebilirki.ayrıca istese eşi bu parayı bulabilir.bu ameliyata gücü yetmeyen bir kocnın bebeğin ihtiyaçlarını gidermeye nasıl gücü yetecek.bu işte başka bir iş olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • çok yanlış yapmış sizlerin arasında söylemi ki sizde duyun param yok ben karıma bakamı yorum yada bakmak istemiyorum bu ameliyatı devlet karşılanıyor mu her kadın iç güdüsel olarak anne olmak ister o adam ayrılık istiyor gibi yani

0|0
    0|0
  • bazı insanlar nerde ne konuşacağını bilemez; muhtemelen öyledir. benim sadece anladığım; ameliyat olsanda olmasan da olacaksa olur olmayacaksa olmaz. ameliyat olmana gerek yok bir de ona para vermeyelim.

0|0
    0|0
  • Allah kocası olacak o okuzden dolayı cocuk vermiyordur.boylelerini gordukce insanlıgımdan utanıyorum

0|0
    0|0
  • belki siz yanlış anladınız öyle demek istememiş olabilir. gerçekten ekonomik olarak durumu iyi olmayabilir.

0|0
    0|0
  • çig bir dangalakla evlendiği için hak edio

0|0
    0|0
  • nikah masasında iyi günde kötü günde derken birşeyleri kavramış olmalıyız.

0|0
    0|0
  • ben yaparım

0|0
    0|0
  • arkadaşın bi adamla değil bi sığırla evlenmiş..

0|0
    0|0
  • her erkek , bun yapar

0|0
    1|0
  • eş dediğin eşine sahip çıkmal

1|0
    0|0
  • Adam maddi-manevi bunalmış artık. Size dertlenmiş...

Ama anlayan kim... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yeni nesil evlilikler işte ayıp yani saygısız kızın zaten üzüldüğü bişe

1|0
    0|0
  • arkadaşın çalışmıyor mu?

1|0
    0|0
  • çalışsın kendi doktor parasını kendi çıkartsın ona muhtaç olmadan

1|1