Ülkemizde her gün adli olaylara bakıyorum.hergün bir sürü suç haberi.sizce neden oluyor bunlar..? devamı..

ülkemizde her gün adli olaylara bakıyorum.hergün bir sürü suç haberi.sizce neden oluyor bunlar..?artık insanlar eskisi gibi saygılı ve kibar değiller gibime geliyor..Ekonomik kriz mi var sizce..?

sokaklarda kendinizi korumak için bir şey taşıyıp taşımadığınızı merak ediyorum.

Güncellemeler:
başka cevap yokMU

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Krizden değil karaktersizlikten o.Savaşta yaşamıştı büyüklerimiz kimse birbirinin malına,ırzına,canına kastetmemişti.Kapılarını bile kilitlemezlermiş.Biz nerdeyse çelik kasa yaptırıp içinde oturucaz.Biber gazı taşıyorum yanımda ne kadar etkili olursa ya da kullanmayı akıl edersem.

0|2
    0|1
    • +1 çok güzel yorum

• teşekkürler.

• Adaletsizliği de ekleyelim.Adaleti bulamayan çoğu kişi kendi adaletini sağlamaya çalışıyor ya da cezalar caydırıcı olmadığından suç işlemeyi meslek haline getirmiş olanlar da var.

Kızlar Ne Diyor 1

• disiplinsizlikten arkadaşım. sen koy yasalara tecavüzün bedeli hadım ve adam öldürmenin bedeli idamdır diye de bak bakalım suç oranı nasıl düşüyor.

diğer soruya gelecek olursak zamanında 15cm boyunda sustalı taşıyordum, pek tekin bi yerde oturmuyorduk ozamanlar :DD

0|1
    0|1
    • aynen katılıyorum bu cezaların gelmesi şart yada o olayları yapanların bizim karşıma denk gelmesi şart ...

• çok hafif cezalarla kurtuluyor insanlar. iyi halden ne çok katil tecavüzcü uyuşturucu satıcısı yırttı...

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü alttan gelen nesilin birçogu bilgisiz cahil yanlış işler peşinde. ileriki yıllarda dahada kötü olucak bence... birde kesinlike ekonomik sıkıntılar ve huzursuzluk var. muşta taşıyorum ben kickbox cuyum zaten

0|1
    0|1
Yükleniyor...