Cevaplarınızz nedir?

rüyalara inanırmısınız sık sık gördüğünüz bir rüya varöo gördüğünüz bir rüyanız çıktımı

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Ruya gormeyi sevmiyorum guzel olanlar cikmiyo hic peff :,(

0|0
    0|0
  • benim oldu . bi aralar çok sık aynı rüyayı görürdüm yeşil bi düzlükte bir ev vardı 2 katlı. ilk katı boştu ama ev gibi değil. ve her taraf biraz pulsluydu. ve kısa bir süre önce ailemin (( daha ben dünyada değilken )) önceden yaşadıgı yere gittim ve gerçekten orda bi ev gördüm ve direk aklıma rüyam geldi gerçekten ilginç bi olaydı . anlatırken bile tüylerim diken diken oluyo

0|0
    0|1
    • benim yorumumu beyenmeyen çipe söylüyorum hikaye mi anlatıyorum burda ş.r.f.z ç.o

• bir çok rüyam gerçekleşir ve geç te olsa yaşarım muhakkak .

0|0
    0|0
  • rüya insanların bilinc altına sakladklrı bazı seyleri uyuklrnda yasamla hayal arsnda kurdklrı bir perydk kapıdır 10ila 20 saniye arnsda gördgnüz rüyayı butun gün yasamıs gibi hatrlrsnz

0|0
    1|1
  • Uzun zamandır rüya göremiyorum. Rüya görmeyide unuttum sanırım =))

0|0
    0|0
  • Bazen Tutuyor Ruyalarım

0|0
    0|0
  • bu aralar da bana kocaman arılar gozukuo bazıları kucuk de oluyor ama sokmuyolar bılmıyom valla neye yorumlayacam konusunda bılgım yok bunda bılgılı olanı da sanmıyorum

0|0
    1|0
  • rüyamda tüm dislerim kirildi ertesi gün duha ucus okulunda ögrenci olan agbimin egitim ucagi düstü :(

0|0
    1|1
  • gördugum 10nlarca ruya buyuk bır benzerlıkle cıktı anlam veremıyor sasırıyorsun ama cıkıyor

0|0
    1|0
  • beni hep at kovalıyor ..

0|0
    1|1
  • Benım cıkmadı ama, kuzenım benı ruyasında kaza yaptıgımı gormus , 2 gun sonra kaza yaptım, olumden dondum. İkinci baharımı yasıyorum...

0|0
    0|2
  • her zaman cıkar

0|0
    0|0
  • rüyalara inanmam

0|0
    0|0
  • zaten gördüğün rüyanın tam ortasını hatırlarsn ne başı nede sonunu hatırlamazsn ben hiç görmedim :D

0|0
    0|0
  • Yanıtı bulursan banada yazarmısın :D Eski kız arkadaşım sürekli rüyalarımda :D

0|0
    0|1
  • Günde 10 saat uyursan o gördügün rüya rüya olmaz tabi

0|0
    1|0
  • Nedense hep tersine çıktı bende :D

0|0
    1|1
  • rüya rüyadır inanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ciktigini gormedigim hic, ama bikere 3 kere ardarda azraili gormustum ruyam da. O donem de tetikteydim surekli biri olecek diye, ölen kalan olmadi cok şükür :)

0|0
    0|0
  • Benim gördüğüm rüyalardan bir kaçı çıktı

0|0
    1|1
  • Hiç çıkmadı.Zaten çoğunu hatırlamam bile.

0|0
    0|0
  • Benim çıkıor genelde :)

0|0
    0|0
  • görürüm ama inanmam...

0|0
    1|2
  • inanırım.

0|0
    1|2
  • Hayır zaten gördüklerimi unutuyorum çoğunlukla.

0|0
    2|1
  • hep yatağımın içinde albino su yılanı görürüm bi anlamı var mı bilmiyorum.

0|0
    1|2
Yükleniyor...