Kapat

Stres içerisine düştüğünüz de ne yaparsınız?

stresli bir dönemdesiniz. İş stresi , ev stresi , vs. hepsi üst üste geldi ve artık iyice bunalıp yoruldunuz. Rahat bir nefes almak biraz da olsun rahatlamak için ne yapardınız?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Böyle zamanlarda yalnız kalmayı tercih ediyorum.Kimsenin yanıma yaklaşmasını ve benimle konuşmasını istemiyorum düşünmek için yalnız kalmam gerekiyor. :))))

0|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• "Neden böyle oluyo AQ, neden ben?" diye bağırıp kendimi koltuktan yere atınca geçiyo.

0|0
    0|0
  • soyutlanırım

0|0
    1|2
  • uyurum

0|0
    0|0
  • yataga atlarım, bi sag bi sol tekme yumruk agzımıda baglarım

0|0
    1|1
    • :)) ee sonraaa

• işte yatakla kavga etmek aklına kötü kötü seyler getrme soran yatak ve ben biz tek basımıza bir hiçiz

• aslına bakarsan aklıma hiç kötü bişey getirmemiştim . hatta yorum olarak kendimi pataklamaktan yorulur sızarım yazacaksın diye düşünmüştüm ama senin için fesat çıktı be yaa :) Şaka bir yana teşekkür ederim fikir için :)

• Bunlardan uzak dururum. Bi süreliğine başka şeyler düşünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir agacın yanlızlıgını anlamaktır rahatlık veya bir rüzgarın esmesinin.kalk bir sabah çık evden düşünki güneş ilk defa senin için dogdu düşünki bir nefes almakken özgürlük ve bir kalbin duruşuyla son bulmaksa boşalt zihnini yok senden degerlisi düşünmekle sorun çözülmez at kendini doganın yanlız kollarına o seni alıp götürsün dinleme aklındaki soruları seviş içten içe hayatın somut haliyle ve bak rahatlamak neymiş.

0|0
    0|0
  • Arabaya atlar sessiz sakin bi yere gider pompalı tüfeğimle tüm fişeklerim bitene kadar ateş edip sonra eve hiç bişey olmamış yokmuş gibi geri dönerdim :D

1|1
    1|1
  • Geçici çözümlerden çok kalıcı çözümler üretmek lazım..

0|1
    1|1
  • Duş ve sıcak çayyy mumkunse uyku evli isen malum anladın onu

0|0
    1|2
  • stresli olurum işte uyuz olurum

0|0
    0|0
  • hemen rehbereimi açardım ve deniz ıyısında olan insanları arardım giderdim

0|0
    1|2
  • stresten uzaklaşmaya çalışırım