Karşı cinsten olsaydınız?

Evet arkadaşlar karşı cins olsaydınız kendinizle çıkar mıydınız ? hangi özelliğiniz için çıkardınız ? ya da niye çıkmazdınız ? :)

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim gibisi bulsun da öpsün başının üstüne koysun o derece :D

0|2
    0|2
  • Gerçekçi olmak lazım ben erkek olsam benle çıkmam çünkü sanırım dışardan bakınca baya soğuk biriyim tabi tanımışsam kendimi kesinlikle çıkardım

0|0
    0|0
  • off hayatta kendimi kacirmazdim :D benim gibi hatunu nerde bulacak ya :d o kadar mukemmele yakin biseyim ki hangi guzel yanimi yazayim bilemiorum :D kendime deliler gibi asik olurdum hemide :D:D:D

0|0
    1|0
  • Kesinlikle çıkardım hem güzelim hem zekiyim hem sarısınım hem cilveliyim hemde basit değilim gururluyum daha ne olsun :))

0|0
    1|0
  • Biraz Düşünüdürücü.. galiba baya düşünürdüm eğer çıkarsam hem sürekli şiirler güzel sözler duymanın mutluluğu sadıklık bunlar hoşuma giderdi ama aynı zamanda da çok dırdırcıyım çekemezdim kendimi =)

0|0
    0|1
    • Dırdır varsa uzun sürmezdi ;p

• bilmiorum ki 2 haftadır hergün kawga hep alttan alıorum suçum olmadığı halde bi özür bile dilemio çok hassasım ben ya çok takıorum dolayısıyla ben takılmıorum

• isteğimi kabul eder misin ? :)

• karşı cins olsam kendimle çıkmazdıım kesin erken boşalan osbircinin teki olurdum.

0|1
    0|0
  • Çıkardım tabi benim gibi ciddi ve eğlenceli bir kızı daha nerden bulacak :D

0|0
    0|0
  • Benden iyisinimi bulacak.

0|0
    0|0
  • karşı cinsten biri olsam kendimle konuşmaya korkardım bi insan o kadar mı soğuk olur lan

0|0
    0|0
  • Basıma bela olurdum

0|0
    0|0
  • Benden bir halt olmaz kaçardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Cıkardım tabi, benden iyisini mi bulacak sanki :D

0|2
    0|1
  • Çıkardım ama trip atardım

0|1
    0|1
  • kesinlikle çıkardım. bir çok kızın bir erkekte istediği bir çok şeye sahibim. lakin şöyle bir durum var ki kızlar nedense ideal erkekte aradığı özellikleri listeler, gider alakasız birine vurulurlar. ben de böyle bir kız olacaksam hiç şansım olmazdı ehehe..

0|0
    0|0
  • Fotomodel gibi herifim, diğer kızlara kaptırmamak için uğraşırdım :D

0|0
    0|0
  • aslında çıkardım ya kendim gerçekten seviyosam eğer gerçekten seviyosam herşeyi yaparım asla bırakmam ailemden birisi gibi görürüm aynı hep mutlu etmeye çalışırım işte

0|1
    0|1
  • eger taş gibi bişeysem çıkmazdım heralde

0|1
    0|1
  • kendi tarzımı oluşturup ve beğendiğim şekile büründüğüm için , sanırım kız oldugumdada bu tarz bir erkek ile cıkmayı planlar ve kendimle çıkardım.

0|0
    0|0
  • Bu tip sorularda kızlar çapkın, erkekler kaşar olmak ister. Bkz ;

Önüme gelen her erkege verirdim.

Bütün kızlarla yatardım.

0|0
    0|1
  • Çıkardım galıba :)

0|0
    0|0
  • çıkmazdım

gözü dışarda

0|0
    0|0
  • çıakrdım tabi on numara adamım :D

0|0
    0|0
  • Pisuvara işerdim

0|0
    0|0
  • laa ölürdüm la kendim için

0|0
    0|0
  • Çıkmazdım 2 kendim içinde zararlı olurdu

0|0
    0|1
  • şuanki yaşımda değilde 2 sene sonra takılırdım. geceleri kötü biri oluyorum hala

0|0
    0|1
  • çıakrdım iyi sevişir çünkü :)

0|0
    0|0
  • yok la pasaklı kızı napıyım ben :) :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...