Galatasarayın tur şansını nasıl buluyorsunuz sizce yüzde kaç?

galatasarayın tur şansını nasıl buluyorsunuz sizce yüzde kaç ve neden?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere Sneider tam hazır değil o kesin, Drogba muhteşem oyuncu Burak'a verdiği paslar indirdiği toplar fiziği süper işte gerçek transfer diye buna denir, özetini az önce izledim 5 dakkalık özetten pek bişey anlaşılmaz sonuçta maçın tamamını izlemedim ama şunu söyliyeyim GS baya coşkulu mücadeleci bol gol pozisyonu üreten bir maç çıkarmış hele maç 1-0 iken Drogba'nın sol çaprazdan yerden sert vuruşunda dönen topu Hamit'in direğe nişanlaması çok kötü olmuş orda golü atsa süper olurdu herşey ama GS dışarda da böyle oynar ben eminim bir Beşiktaşlı olarak canı gönülden destekliyorum umarım Schalke'yi eleriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• almanyada yenmesi zor zaten 1-1 de maç uzar.adamlar 0-0 hedeflenip savunma ağırlıklı oynarsalar gs şansa gol bulursa olabilir.ama ihtimal az bence.

0|2
    1|0
  • Hamit'in toplarının direkle sevişmesinin nedenini açıklasın biri.Nasıl bır uğursuzluktur ya.Hep bu adamın başıan geliyor. Drogba'nın pasları profluğu belliydi zaten.iyiki gelmiş. Sneijder de iyiydi konumuna rağmen, ebuoe yedek olmasaydı falan filan..

Ben berabere kalır demiştim zaten dün sabah.Almanya'da defansı kollar büyük ihtimal 04. Ders olsun bizimkilere, orada baskın olsunlar.

0|3
    1|0
  • 100de 85 tahminim

0|0
    0|0
    • lan güldürdün lan ahahahhahahah

Erkekler Ne Diyor 18

• koyu bi galatasaraylı olarak eğer zeminden kaynaklı olsaydı, Schalke aynı zeminde neden bizden daha iyi oynadı ? türlü bahanelere sığınmaya gerek yok, biz bu sene geçen seneki futbolumuzu çok aratıyoruz, kazansak bile maçlarımızın büyük bir çoğunluğunda zaten kötü oynuyoruz, dünde bunlardan biriydi ve epey kötü oynadık. 3 pas üst üste yapamadık, ama buna rağmen maçı koparabilecek direkten dönen boş kale ve yüzde yüzlük kaçan 2 net pozisyonumuz vardı. senden çok daha iyi oynayan rakibe bunları atamazsan karşılığındada bi o kadar net pozisyonlar verip maça ortak etmen normal, eğer birazcık geçen seneki futbolu oynayabilsek şu takımı elerdik. ama bu seneki mevcut futbola baktığımda şu saatten sonra tur atmak zor, yani schalke'nin hem psikolojik hem skor olarak bi avantajı var. eğer böyle devam edersek, düşüşede geçebiliriz. sadece tur değil şampiyonlukta gidebilir. o yüzden 2.maçta iyi oynayamasak bile mücadele olarak sahada ölmeliyiz

0|0
    0|0
  • yarı yarıya

0|0
    0|0
  • bu futbolla 100/ de vermeye gerek yok bır Tsli olarak bır gslı kıbı bu aksam destekledım ama coook zor

0|1
    0|0
  • Hiç bişey bitmiş değil.

0|0
    0|0
  • Takıma güvenim hala tam ancak oradaki maç için şalkenin bize göre turu geçme şansı ilk maçın skoruna göre daha fazla gibi görünse de unutmamak gerekir ki maç 0-0 başlıyor neticede.

Turu geçme şansımızın %49 olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • imkansız görüyorum adamlar ezdiler gsyi kendi sahalarında rsmen gs ballı olmasa turu burada kaparlardı

0|1
    0|1
  • %55 GS %45 Schalke

0|0
    0|0
  • ben Fenerbahçeli biri olarak G.Saray %70 alır diyorum Almanya nasıl olsa İstanbul gibi olacak Deplasman olmayacak :) yenmesini arzuluyorum

0|0
    0|0
  • % 50 sakin oynamaları lazım sitresli değil zaten istekliler drogbayla sneijderde takıma daha fazla alışınca ve bu maçtaki gbi ilk golu erkenden biz atarsak falan daha baskın oluruz

0|0
    0|0
  • normal şartlarda yüzde 35. terimdede kafa yok koy sola snejder i sağa amrabatı ileri drogba burak açık ortada melo selçuk gerisinide ebue semih danny riera bi şunu yapamadı kazanamadık haksız mıyım ?

0|0
    0|0
  • ortada hala

0|1
    0|0
  • galatasaray turu geçecek...

1|0
    0|0
  • Çok zor ama ımkansız değıl

0|0
    0|0
  • bence yüzde olanağı yüksek cünkü galata saray zorları basaran bir takım ve ben eminimki gecicez

0|0
    0|1
  • galatasaray bılerek verdı son dakıka ıstıyor hep heyecan olsun ıstıyor

0|0
    0|0
  • önce 2 gol yeriz sonra 70de 1 gol atarız.. son dakikalarda debeleniriz gol bulacaz diye

0|0
    1|1
  • adı üstünde şans işte kime gideceği belli olmaz

0|0
    0|0
  • hiç yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...