Arkadaşlar bugün hocaya sordum bana göre saçma bir cevap verdi sizin öneriniz nedir bu konuda?

Bugün ön kol çalışırken sağ kolumla her seti rahat kaldırıyorum sol bir yerde kasılıyor kullanamaz oluyorum sol kolu sağ kol eşitinde nasıl yapabilirim?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Athleticmonkey sana tam olarak yapman gerekeni söylemiş arkadaş işi biliyor onu dinle ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bar ile yapılan biceps hareketlerinden çok dumbell ile yapılan biceps hareketlerine yönel, 1 tane temel hareket olan barbell curl hareketini koy diğer biceps hareketlerini dumbell ile yapmaya calıs. Örn; alternate dumbell curl, hummer curl, dumbell concentration hareketleri gibi. Ve bu hareketleri yaparken sol bicepsin icin hep 1-2 tekrar fazla yapmaya calıs. Örn; 12 tekrarlık bir set yapıyorsan sağ biceps icin 12 sol biceps icin 13-14 tekrar yapmaya calıs. 1-2 ayda arayı kapatıp gözle görülür degisim oldugunu göreceksin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Sol kol hareketlerini doğru formda hareketin formunu bozmadan tam ama yapabildigin kadar yapmalisin. Dogru yaptikca sol kolun da guclenir ve sag kolun gibi olabilir zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...