Siz bunu nasıl algılardınız ne yapardınız

arkadaşınız olan fakat size aşık olduğunu söyleyen sizin ona aşık olmadığınız biri sevgime karşılık bulamadım arkadaşlığa devam edelim diyo sonra bi gün size sizinle 24 saatini geçirmek istediğini söylüyo ve nedenini sorduğunuzda size bu resmi gönderiyo siz olsanız ne düşünürdünüz ne yapardınız

link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1 hangı resım ıkı .. asla ve asla arkadasın olan yalnız sana askını ılan eden ve tek taraflı duygular besledıgını dusundugunuz bır ınsan ıle .. asla fazla zaman gecırme :))) cunku zamanı senın gozunu boyamak yada senı kandırmak ıcın gecırecektır .. duyguları karsısında yenık dusen bır ınsanın yapamayacagı sey yoktur ..bu arada hangı resım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• :) imiş , bu 24 saat nerde geçirilcekmiş ya bi ev olucaktır ya bi otel , ben kız olsaydım şunu yapardım bu dialoğun üstüne

__ sen gerçekten aşıkmıydın

__ evet

__ S. git ya

der engeller bütün bağlantıyı keserdim .

0|0
    0|0
  • eden bu kadar kafana takıyorsun

0|0
    0|0
  • Kafa at tam burnunun üzerine

0|0
    1|0
  • Kafana sapkadan baska bi sey takma. Ustinde durmazdim..

0|0
    0|0
  • aşık olduğunu söyledikten sonra sevgime karşılık bulamadım arkadaşlığa devam edelim diye bir cümle söylenemezki, onun açılımı arkadaş kalalımda ben bir yolunu bulurum olur yada yani nasıl arkadaş kalıyorsunuzki, sen birisine aşık olduğunda o mutlu mutlu arkadaşın olarak duracakmı? yok yani durabilecekse nasıl bir aşkmış bu. zaten açıklama kısmında o açılım kısmına girmiş sizin arkadaş.

0|0
    0|0
    • onu sevmediğimi aşık olmadığımı biliyo ama

• bende söylediğinizi ,onun bunu bildiği için böyle davrandığını anladım da, size aşıkken birden aşık olma durumundan çıkıp arkadaş kalamaz bence. onu demek istedim

• anladım o da doğru haklısın

• hiç bir duygundan aslında bahsetmemişsin

insan nasıl olurda öyle veya böyle olumlu veya olumsuz bir duygu hissedemez

onunla ilgilenen ve yaşadığı iniş çıkışlarını zlediği biri karşısında

0|0
    0|0
  • sana fena takmış :)) sen yada sen diyor baskası olmaz diyor kıscası eyvah evde bomba var kacınn hesabı :)

0|0
    0|0
  • ben olsam etkilenirdim herşeye rağmen :)

0|0
    0|0
    • iyide ben ona karşı bişey hissetmiyorum ki arkadaş olarak görüyorum

• neden böyle bişey gönderdiğini merak ettim

• nedeni açık değil mi ? senden hoşlanıyor çok belli.

• kesin cemaatten bu adam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• masumane şansını sonuna kadar denemek istiyodur

0|0
    0|0
  • Arkadaş olarak kalacaksa başka hayaller kurmamasını söyle yok kuracaksa da görüşmenin anlamı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...