Hayatınız boyunca yaşadığınız unutamadığınız..

Sizi çok fazla mutlu eden yada hüzünlendiren olay nedir _?

Gizliler beni mutlu etmiyor :D

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Pringles alınca çok mutlu oluyorum başka kimse beni o kadar mutlu edemiyor.

0|1
    0|0
  • Amcam ölmüştü,babam kadar yakındı..O ki şehir dışında ve okul,sınavlar derken cenazesine bile katılamadım.Ailem de gittiği için o zamanlar dedemle kalmıştım,dedem de O'nu hiç sevmezdi..

Ağlıyorum,neden ağlıyorsun diyor.Çok kötüydü ama hayat işte..

0|1
    0|0
  • Babamın bizi terkedişini unutamam

1|1
    0|0
  • Zor soru.Hayat anılarda hep kötüleri bırakıyor sanki.Mutlu günleri unutuyorum ben.

0|1
    0|0
  • Tühhh bilseydim çeteresini tutardım

0|1
    1|0
  • Mutluluklarımı az çok diye kategorize edemem içimde huzur uyandıran her his mutluluktur benim için.

0|1
    0|0
  • en hüzünlendgm sey Allah beternden esirgesin, köpeğim öldü sandım ama kurtuldu o an gittim geldm

0|1
    0|0
  • Olursa soylerım.

0|1
    0|0
  • kardeşimin doğduğu an en mutlu oldğum an ve ölüm haberini aldığım anda en kötü an inanmamştm hatta

0|0
    0|0
  • Hüzünlendiren sey,

Ve çok pisman oldugum;

Dedemin olmeden onceki gece ismimi sayiklamasi ama benim onun yanında olmamam. Ben kendimi bu yuzden affedemiyorum. Hatırladikca burnum aciyor.

0|0
    1|0
  • Sanırım üniversite sınavını kazandığım gün olabilir. O gün çok mutluydum :)

Kötü anılarım daha çok var gibi hangisini yazacağım bilemedim :( Sevdiğim birisinin ölmesi beni çok üzmüştü. Ölüme çok üzülüyorum. En kötü anım bu olabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yeğenim doğmuştu hasteden evine henüz gelmiş,uyuyordu yaklaşık 10 saatlik bir bebek.Alnını öperken kokladım derince,gözlerim dolmuştu .

2|1
    0|0
  • Uçaktan inip ona sarılınca olacak. Henüz olmadı.

0|1
    0|0
  • Hatırlayamadım şimdi

0|1
    0|0
  • platonik aşkıma yıllara önce açılıp herşeyi berbat ettim, aradan 4 yıl geçti şu anda bir baktım soyadı değişmiş nişanlamış sanırım ve bunu şimdi gördüm.

0|0
    0|0
  • Uyandığımda kedimin/kızımın yanımda mışıl mışıl uyuyor/horluyor olması bana mutluluk verir. ''Yalnızlığım benim sidikli kontesim...''

0|0
    0|0
  • anneannemin vefatı :(

1|0
    0|0
  • Guizanın gol atabildiğini görmek. Gerçekten çok duygulanmıştım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...