Vücut geliştirme ilaçları?

2 ayda vücudu üçgen yapmamıza yardımcı olan en iyi ilaçlar hangileridir. Protein tozları kas yapıcı ilaçlar vb.. isim olarak en iyileri lazım tecrübeli. arkadaşlar yorum bekliyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu kas yapmaz, kas yapıcı ilaç diye de birşey yok
    Anabolik steroidler var türkiyede var mı bilmiyorum yurtdışından sipariş üzerine belki onlarla ama. Yüksek oranda kalp krizi sorunu yaşarsın, ayrıca aynı şekil yüksek oranda iktidarsızlık sebebi var. Bunlar bu işte en yüksek seviye ve onunla bile 2 ayda vücut yapamazsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim streoidler ama kullanmanı asla tavsiye etmem. Doğal olmayan şeyler bunlar uzak durman daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • Arkadaşım, öyle birşey nerdeyse imkansız gibi birşey fakat özel dersler alırsan dediğin olur. Özel ders almak istemiyorum dersen sana doğal protein alabileceğin tarifler söyleyebilirim.
    -Kakao, lor peyniri, su ile çalkala veya blender dan geçir sana kalmış
    Bununla gündelik ihtiyacını karşılayabilirsin fakat lor peyniri 500 gr olacak.
    Eğer 3 aydır yapıyorum deseydin, amino asit tavsiye ederdim günde 2 kere spora başlamadan önce ve sonra.
    Ama eğer erken yoldan üçgen bir vucüt istiyorsan bunun sağlıksız olabileceğini düşünüyorum. Çünkü kolay şeyler daima kötü ile sonuçlanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...