Bugün günlerden Fenerbahçe!

Bate borisov maçı için yorumları alalım arkadaşlar? Yer Şükrü Saraçoğlu ve deplasmanda alınan bir beraberlik var bir avantaj yani :)

• FENERBAHÇEMİZ kazanacak!
    33% (6)45% (5)38% (11)Oy Ver
  • Bate Borisov kazanır.
    67% (12)55% (6)62% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Sırf Fenevbahçe'mız yazdığın için B şıkkını işaretledim ama gerçek düşüncem de Bate'nin eleyecegi yönünde.

3|2
    1|1
  • Bate Borisov 3-0 alır. temennim şuan bu yönde asfdgyasd

8|2
    1|5
    • gs mi sandın feneri

• Fenerin oynadığı bate şampiyonlar liginden düşme zaten. Bence sen boş konuşuyorsun bate borisov dediğin takım Grubunda Lille ve bayern muncheni yenmiş bir takım. Schalkenin grubuna bak bir de lider çıkmasına şaşmamak lazım. Tek kayda değer takım Arsenal, bence sen boş konuşuyorsun arkadaş. O kadar kötü takım ya bate bayerni yeniyor. Sizin oynadığınız schalke yenemedi ligde bayerni. Biraz anla da konuş.

• yahu salak salak konuşma lan, Aç Bate Borisov'un futbol tarihine bak, sonra Schalke'nin futbol tarihine ikisinin kazandığı kupalara, istatistiklerine bak, kadrosundaki futbolcuların kalitelerini ve parasal değerlerini kıyasla, ondan sonra konuş cahil herif, gelmiş bi de burda dangalak dangalak konuşuyor...

• Emre Meireles Bekir yok..Bate ilk maçta ki kötü oynamaz..Kolay bi maç beklemiyorum.. Temennim Bate' yi elemeniz yönünde..

0|1
    0|0
  • Fener kazanabilir

0|1
    1|0
  • 3-0 olsun bizim olsun

0|4
    8|2
  • :D.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

2|1
    3|0
  • Nah Fenerbahçe. Bugün GS Schalke ile berabere kaldı. 1-1.

2|0
    6|3
  • laciverti olmayan sarıdan hayır gelmez :) tabiki Fenerbahçemiz yenecek

0|1
    8|2
  • nah

bugün günlerden persembe

7|2
    3|3

Erkekler Ne Diyor 13

• galatasaraylı olarak fenerbahçenin kazanmasını canı gönülden isterim. Türk takımları iyi yerlere gelsin...

4|2
    6|1
  • fener tur atlar

1|1
    2|0
  • Bate borisov 'um en az 2 farkla alır..

7|2
    2|3
  • Boş tribünler ama ruhuuz yeter

1|1
    8|1
  • gol yemediğimiz sürece problem olmaz 1 tane atarız zaten en az yeterki gol yemeyelim

0|1
    0|0
  • Orta sahanız çok kötü ancak ilk yarım saatte bir gol bulursanız eğer turun gelme şansı çok yüksek diye düşünüyorum. Yalnız maç uzatmalara giderse işiniz çok zor.

0|1
    0|0
  • Küçükdanasporluyum ama bu maçta feneri destekliyorum

1|1
    7|1
  • Haydi hayırlısı başarılar dilerim.

0|1
    0|1
  • müthiş bir oyun ve 3 fark diyorum

0|1
    2|0
  • umarım kazanırızz

0|1
    2|1
  • ALLAHIN İZNİYLE KOYUCAZ BATEYEDE :) ŞANSIMIZ AZDA OLSA ÜMİDİMİZ BİTMEDİ.

0|1
    5|1
  • fenerim al bu maçı

0|1
    0|1
  • fenerbahcenin galatasarayı şeyi kakıyo ..genelde hep inik gezer galataya geldimi kalkar

2|1
    6|1
Yükleniyor...