Sneijder´in Sol kanat oynaması ve 2.devre oyundan çıkması doğru muydu?

Bence çok yanlıştı Sneijder bir sol kanat oyuncusu değil Terim Amrabatı sokarak Schalkenin sol kanattaki baskısını durdurdu ama Forvetlere servis yapan Sneijder´i oyundan aldı

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• GS bu kafa ile giderse elenir gelir. Fatih hoca hala eski kara düzenle oynatıyor takımı Schalkenin attığı gole bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen öyle solda iyi degildi..Çıkarken sevindim amrabat süratli iyi top taşır ileri dedim ama etkili olamadı oda..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Terim çok büyük hata yaptı. İnanamıyorum gerçektende inanamıyorum. Katletti maçı resmen. 4-4-1-1 yada 4-2-3-1 oynatmalıydı. Hagi`nin Misimovic`e yaptığının aynını şimdide Terim Sneijder`e yapmaya kalkıyor. Bu adam kanat oynamaz! Forvet arkasına koyacaksın, forvet gibi forvete yakında olacak her türlü alır başını gider. Kanat da ne demek? Burak ile başlayıp 2. yarıda Burak`ı kenara alıp dinç bir Drogba girseydi, dağıtır geçerdi. Hala 2 forvette direttiğine inanamıyorum gerçekten. Önce takım bütünlüğü sağlanması gerekiyor ki bu bütünlük sadece 4-4-1-1 yada 4-2-3-1 sistemiyle olabilir.. 2. yarıda yapacağı şuydu, Burak`ı çıkartıp Amrabat ı alsaydı,Sneijder`i forvet arkasına çekseydi maç böyle bitmezdi.. Yazık etti maça yazık. Valla içim acıyor.

0|0
    0|0
  • yanlış yerde oynattı.mevkisi orta saha göbeği

0|0
    0|0
  • çıkmasa ne olcakti sahada yoktu resmen schalke sizinle kedinin fareyle oynadıgı gibi oynadı ezdiler resmen melo ile selçuk xavi ile iniesta'dan iyilerdi dimi ? jones tek başına rehin aldı onları aradaki uçurumu öğrendiniz mi ?

0|0
    0|1
    • Bizde uçurum varsa sizi düşünemiyorum bile

• Ben ne zaman Galatasarayı bu takımlarla kıyasladım zaten ben kendi takımıma özeleştiri yapmaktan kaçınmayan birisiyim Schalke bizi resmen sahaya gömdü kabul ediyorum

• bu sitede açılan başlıkları görmedin sanırım gsliler tarafından ben sana bişi demedimmi gsliler çok havalanmıştı 3-5 atmalar bayernler barca realle filan gördüler dün farkı.

• ya bunu tartışcapğımıza şu hamitin yüzünden yediğimiz golü tartışalım adam bir tam bir şerefisz almanlara karşı resmen duygusunu belli etti bence hatanın en büyüğü hamitin galatasarya gelmesiydi

sneijder oranın oyuncusu değilki adam mallığını belli edyr ki cok sacma vir sitille oynadı

0|0
    0|0
  • burak ın yerıne gırseydı daha saglam bır dırenclı bır orta saha olabılırdı sol tarafada hamıtın yerıne eboue dogru bır degısıklıktı

0|0
    0|0
  • bence takım mevkılere adabte olamadı sankı bı karsıklık var oynarken sneıjder muthıs pas atıyor bızımkıler le oynayıysı cok farklı cıkmasına uzuldum sabrıyı cıkarabılırdı cunku kontra atakta 0 kaldık amrabat kotu demıyorum hatta en ıyısı ama o maça uygun degıldı o ankı duruma cunku bırebır calıma kacan futbolcu bıze sure lazımdı bunu tek pasla forvetı besleyen harıka vuruslar yapan sneıjder ypablırıdı

0|0
    0|0
  • Hoca formunda değil ve dany ile amrabat bir de sabri bu takımın o-yun-cu-su o-la-maz...

sneijder solda oynayamaz cıkması mantıklı bu sıstemde hamiti çıkarması yanlıştı kesinlikle etkisizleştik o çıkınca ama amrabat kazması gırınce defans onların sag kanadı durdu biraz...

guclu bır sneıjder ve drogba bu takımı tur atlatır ama takım takım oyunu oynayacak bvugun ıyı degıdlık skor da cok kotu degıldır hala umutlar yuksek 2-2 kalsak tur bızım zaten uzak degılız...

0|0
    0|0
    • Biz Sneijderi niye aldıkki o zaman madem sol kanatta oynatacağız gidip daha ucuza bir sol kanat oyuncusu alsaydı Sneijder sol kanatta çok etkisiz

• sneıjder solda bu sıstemde basarılı olamaz...

• Bütün maç oynasaydı keşke

0|0
    0|0
  • forvet arkası oynar o ancak

0|0
    0|0
  • elinden geleni yaptı

0|0
    0|0
Yükleniyor...