Galatasaray neden bu kadar kötü oynadı?

Galatasaray- Schalke maçında Galatasarayımız kendi evinde neden bu kadar sıkıcı oynadı? Schalkeden bu performansı bekliyormuydunuz? Peki ya Almanyada ne yapıcaz?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Shalke zaten CL de her zaman böyle oynar.

Drogbayı gören oldu mu?

0|1
    0|0
    • gormedım maalesef bende.. cok kotuyduk..sadece melo ıyıdı.. burak selcuk.., sneijder kotuydu sankı

• Drogba?mı yapmayın arkadaşlar ayakta kalabilen bir tek Drogba vardı bütün servisleri Drogba yaptı

• fena deıldı sadece cok top gelmedı.. fızık kondusyon ıyı sadece.. ama cok uzgunum varya:( ne yapcaz bız.. bu kadar erken elenmek .. ıcten bıle deıl:S

Erkekler Ne Diyor 18

• terim sayesinde

0|0
    0|0
  • Çok büyüttünüz gsyi ya. Almanlar disiplinlidir. Türkiyede ki gibi hakemlerin , yöneticilerin kıyakları olmadığı için turu siz unutun

0|2
    1|2
    • ya tövbe de..:D bız oraya gelmek ıcın ne ter doktuk.. ulke takımını yukselttık.. sen hangı takımı tutuyorsan gs dısındakı takımların hele hele fb nın bjk nın avrupada bı yere gelecegını zannetmıyorum.

• bırde soruma cevap vermeyıp gs sucluyor ya..:D ılk once kendıne ve takımına bakıcan.. ondan sonra konusucan.. ben adam gıbı yazdım gs evt kotu oynadı dıye.. ama sen ne yapıyorsun afadersın m..l gıbı bjk ıyı de bjk superde .. tam bı gerızekalısın . baska bısey deıl yanı

• Allahın ıznıyle bı geçelimde bu tutu senın yuzunu cok merak edıyorum.. tam bır malsın yanı baska bısey deıl.. daha yorum falan yazma. gerızekalı ya.. vatan haını dıye sana derler.. hanı o senın elestırdıgın sucladıgın gs takımı sayesınde avrupa turkıyenın ısmını bılıyor gerızekalı .

• cok pozısyon bulduk ama oyun olarak kopukluklar yasadık komık hatalar yapmasak amatorce seyler yapmasak daha cok pozısyon olabılırdı ama tabıkı schlake hayatının futbolunu oynadı cok kostular cok bastılar ama onlarında zaafları var ıkıncı macta bızımde onlar kadar kosmamız lazım bızden daha ısteklı oynadılar

0|0
    0|0
  • Sneijder sol kanat oynamaz oynarsa takım 10 kişi oynamış olur Terim çok formsuz

0|0
    0|0
  • Bekliyordum ve tam beklediğim gibi oldu :D Tarihi maç diyen, Schalke 3.5 diyen gs taraftarlarına acıyorum. Adamların o kadar eksiği var ve deplasmanda beraberlik aldırlar. Şimdi soruyorum size galatasaray taraftarı bu schalke 3.5 evinde schale 5.5 olmasın sonra? :)

0|1
    0|1
    • sız hıc kendınızı schalke kazancına hazırlamayın.. yuzunuz gulemıcem.. arkadasım bu ne kıskanclıktır.. bercolona olsa .. resmen mıllet bercolonayı tutucak ya.. arkadaslar yapmayın.. bu bır turk takımı.. alman ıspanyol yada fransız deıl.. ısteyen varsa orada yasayabılır. kımseyı turkıyede tutumuyorz.. ceksın gıtsın almanya ya orda yasasın.. tabı ulkelerde sızı kabul ederlerse..

• ya kardesım.. bak yasın benden kucuk ...bunu farketmeyıp senınle agız dalasına gırdım.. ayrıca aklın nerde olacagı bellı olmaz.. sen benım bılgımı sorgulayıp senı 10 katlarım yok bıne katlarım okumayanlarda da ıs var dıyerek daha da kuculuyorsunuz.. asıl bunu soyledıgınız ıcın bılgısız konumuna dustunuz bılerek.. o yuzden bu konusma burda bıter.

• İnsanın bazı sözleri yedirememesi çok kötü. Tamam daha fazla üstüne gelmemeye karar verdim. Yaştan baştan bahsedip duruyorsun. Yaşın 50 olsada zeka yaşından şüpheliyim hadi eyvallah.

• Schalke yi bu kadar iyi beklemiyordur çünkü basın yerden yere vuruyordu onları ama hiçte öyle değillerdi...Almanya da şansımız var diye düşünüyorum geçecez inş bu turu

0|0
    0|0
  • futboldan hoslanmam ama uzuldum o kadar taraftar bu sonucu haketmedı. ısınız zor. bır gol bulmusken ustune yatmalıydınız hıc pozısyon vermemek gerekırdı vs ama dunyanın sonu degıl

0|0
    0|0
  • En son lig maçından zaten s.o.s veriyordu takım ben son lig maçından sonra yaptığım yorumlarda takımın çok şişirildiğini söyledim ve bütün millet çok büyük konuşmaya başlamıştı hatta geçen Ünal Aysal bile fark bekliyorum diye bir açıklama yaptı diye okumuştum. Tabi doğal olarak bu sonuç kaçınılmazdı şimdi almanyada ne olursa olsun gol atmamız lazım.

0|0
    0|0
  • iş zora girdi biraz

0|0
    0|0
  • shalke 6s nin beklediğnden daha iyi oynadı olay bu. ama yenmesini isterdim 6s nin bir fenerbahçeli olarak

0|1
    0|2
  • Orda da böyle oynarsak 5 yeriz...

0|1
    0|0
  • bence çok baskı vardı herkes birşeyler bekliyo oyuncularda sitrese girdi doğal olarak ama ikinci maçta rahat olurlarsa turu geçerler gibi

0|0
    0|0
  • Avrupa'da oynamak ayrı bır olay yanı her maç zor

0|0
    0|0
  • iyiydi aslında şansızdı

0|0
    0|0
  • gsden 1 gömlek üstün takımlar ondan ezdiler gsyi sahadan sildiler..

0|0
    0|0
  • kotuyduk:'(

0|0
    0|0
  • Kötü falan oynamadi ama olsun yenilmektense yine ii bugün günlerden fenerbahçe :))

0|0
    1|2
  • tecrübe farkı bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...